Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 13:46, 30 gru 2024
, 30 gru 2024→Klasyfikacja generalna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 461: | Linia 461: | ||
== Klasyfikacja generalna == | == Klasyfikacja generalna == | ||
<small>''Stan na 8 grudnia 2024, po 2/24 konkursów''</small> | |||
{|style="text-align:center" class="wikitable white" | |||
! Miejsce !! Zawodnik !! Występy !! Punkty | |||
|-bgcolor=ffffbf | |||
|1. ||align=left|{{Flaga|GER}} Philipp Raimund ||2 ||160 | |||
|-bgcolor=dfdfdf | |||
|2. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Daniel Huber ||2 ||125 | |||
|-bgcolor=ffdf9f | |||
|3. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||2 ||100 | |||
|- | |||
|4. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Vidic ||2 ||90 | |||
|- | |||
|5. ||align=left|{{Flaga|FIN}} Vilho Palosaari ||2 ||86 | |||
|- | |||
|6. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žiga Jelar ||2 ||85 | |||
|- | |||
|7. ||align=left|{{Flaga|GER}} Constantin Schmid ||2 ||63 | |||
|- | |||
|8. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Manuel Fettner ||2 ||60 | |||
|- | |||
|9. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Philipp Aschenwald ||2 ||58 | |||
|- | |||
|10. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Sondre Ringen ||2 ||52 | |||
|- | |||
|11. ||align=left|{{Flaga|BUL}} Władimir Zografski ||2 ||49 | |||
|- | |||
|12. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Robin Pedersen ||2 ||48 | |||
|- | |||
|13. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||2 ||45 | |||
|- | |||
|14. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||2 ||42 | |||
|- | |||
|15. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller ||2 ||39 | |||
|- | |||
|16. ||align=left|{{Flaga|GER}} Luca Roth ||2 ||37 | |||
|- | |||
|17. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Rok Masle ||2 ||36 | |||
|- | |||
|18. ||align=left|{{Flaga|GER}} Felix Hoffmann ||2 ||34 | |||
|- | |||
|rowspan=2|19. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||2 ||26 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|ITA}} Andrea Campregher ||2 ||26 | |||
|- | |||
|21. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Anders Håre ||2 ||22 | |||
|- | |||
|22. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Clemens Aigner ||2 ||17 | |||
|- | |||
|rowspan=2|23. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Ilja Mańkow ||2 ||15 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|JPN}} Keiichi Satō ||2 ||15 | |||
|- | |||
|25. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Maximilian Ortner ||2 ||14 | |||
|- | |||
|26. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Taku Takeuchi ||2 ||13 | |||
|- | |||
|27. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Sindre Ulven Jørgensen ||2 ||12 | |||
|- | |||
|rowspan=2|28. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Yanick Wasser ||2 ||10 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|USA}} Casey Larson ||2 ||10 | |||
|- | |||
|rowspan=2|30. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Mark Hafnar ||2 ||9 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|KAZ}} Swiatosław Nazarienko ||2 ||9 | |||
|- | |||
|32. ||align=left|{{Flaga|POL}} Marcin Wróbel ||2 ||8 | |||
|- | |||
|33. ||align=left|{{Flaga|POL}} Tomasz Pilch ||2 ||7 | |||
|- | |||
|34. ||align=left|{{Flaga|POL}} Klemens Joniak ||2 ||6 | |||
|- | |||
|35. ||align=left|{{Flaga|EST}} Kevin Maltsev ||2 ||4 | |||
|- | |||
|36. ||align=left|{{Flaga|FRA}} Alessandro Batby ||2 ||3 | |||
|- | |||
|rowspan=2|37. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Sandro Hauswirth ||2 ||2 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|SVK}} Hektor Kapustík ||2 ||2 | |||
|- | |||
|rowspan=2|39. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Noriaki Kasai ||2 ||1 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|POL}} Adam Niżnik ||2 ||1 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Sport]] | [[Kategoria:Sport]] | ||