Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 247: Linia 247:
|-
|-
|align=left|Maximilian Ortner
|align=left|Maximilian Ortner
|bgcolor=FFCC00|17 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|17 ||32 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Marco Wörgötter
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center>
Linia 257: Linia 260:
|-
|-
|align=left|Song Qiwu
|align=left|Song Qiwu
|41 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|41 ||45 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Zhen Weijie
|align=left|Zhen Weijie
|56 ||59 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|56 ||59 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Zhou Xiaoyang
|align=left|Zhou Xiaoyang
|57 ||61 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|57 ||61 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center>
|-
|align=left|Artti Aigro
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kevin Maltsev
|align=left|Kevin Maltsev
Linia 271: Linia 277:
|-
|-
|align=left|Kaimar Vagul
|align=left|Kaimar Vagul
|44 ||42 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|44 ||42 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center>
Linia 282: Linia 288:
|-
|-
|align=left|Vilho Palosaari
|align=left|Vilho Palosaari
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Arttu Pohjola
|align=left|Arttu Pohjola
|38 ||54 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|38 ||54 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Kasperi Valto
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center>
Linia 302: Linia 311:
|align=left|Noriaki Kasai
|align=left|Noriaki Kasai
|53 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|53 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Tomofumi Naitō
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Asahi Sakano
|align=left|Asahi Sakano
|47 ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|47 ||50 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Keiichi Satō
|align=left|Keiichi Satō
|bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Yukiya Satō
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Taku Takeuchi
|align=left|Taku Takeuchi
Linia 318: Linia 333:
|-
|-
|align=left|Sabirżan Muminow
|align=left|Sabirżan Muminow
|50 ||51 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|50 ||51 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Swiatosław Nazarienko
|align=left|Swiatosław Nazarienko
Linia 389: Linia 404:
|-
|-
|align=left|Ilja Mańkow
|align=left|Ilja Mańkow
|33 ||bgcolor=FFCC00|16 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|33 ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Michaił Nazarow
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Michaił Purtow
|align=left|Michaił Purtow
Linia 395: Linia 413:
|-
|-
|align=left|Danił Sadriejew
|align=left|Danił Sadriejew
|bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Roman Trofimow
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center>
|-
|align=left|Daniel Cacina
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Mihnea Spulber
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big></center>
Linia 405: Linia 434:
|-
|-
|align=left|Maksim Bartolj
|align=left|Maksim Bartolj
|bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|9 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jan Bombek
|align=left|Jan Bombek
|37 ||31 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|37 ||31 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mark Hafnar
|align=left|Mark Hafnar
Linia 414: Linia 443:
|-
|-
|align=left|Žiga Jančar
|align=left|Žiga Jančar
|45 ||38 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|45 ||38 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Žiga Jelar
|align=left|Žiga Jelar
Linia 421: Linia 450:
|align=left|Rok Masle
|align=left|Rok Masle
|bgcolor=FFCC00|7 ||<small>dsq</small> || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|7 ||<small>dsq</small> || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Žak Mogel
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Rok Oblak
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Matija Vidic
|align=left|Matija Vidic
|bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Patrik Vitez
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Jason Colby
|align=left|Jason Colby
|63 ||62 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|63 ||62 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Tate Frantz
|align=left|Tate Frantz
|59 ||63 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|59 ||63 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Casey Larson
|align=left|Casey Larson
Linia 442: Linia 480:
|-
|-
|align=left|Juri Kesseli
|align=left|Juri Kesseli
|43 ||52 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|43 ||52 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marius Sieber
|align=left|Marius Sieber
|58 ||55 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|58 ||55 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Yanick Wasser
|align=left|Yanick Wasser
Linia 454: Linia 492:
|align=left|Andrea Campregher
|align=left|Andrea Campregher
|bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Alex Insam
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|Legenda
!colspan=25|Legenda
2122

edycje