Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 14:02, 30 gru 2024
, 30 gru 2024→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 247: | Linia 247: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maximilian Ortner | |align=left|Maximilian Ortner | ||
|bgcolor=FFCC00|17 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|17 ||32 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Marco Wörgötter | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center> | !colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center> | ||
| Linia 257: | Linia 260: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Song Qiwu | |align=left|Song Qiwu | ||
|41 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |41 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zhen Weijie | |align=left|Zhen Weijie | ||
|56 ||59 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |56 ||59 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zhou Xiaoyang | |align=left|Zhou Xiaoyang | ||
|57 ||61 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |57 ||61 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | !colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Artti Aigro | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Maltsev | |align=left|Kevin Maltsev | ||
| Linia 271: | Linia 277: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kaimar Vagul | |align=left|Kaimar Vagul | ||
|44 ||42 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |44 ||42 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | !colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | ||
| Linia 282: | Linia 288: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Vilho Palosaari | |align=left|Vilho Palosaari | ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Arttu Pohjola | |align=left|Arttu Pohjola | ||
|38 ||54 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |38 ||54 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Kasperi Valto | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | !colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | ||
| Linia 302: | Linia 311: | ||
|align=left|Noriaki Kasai | |align=left|Noriaki Kasai | ||
|53 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |53 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Tomofumi Naitō | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Asahi Sakano | |align=left|Asahi Sakano | ||
|47 ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |47 ||50 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Keiichi Satō | |align=left|Keiichi Satō | ||
|bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Yukiya Satō | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Taku Takeuchi | |align=left|Taku Takeuchi | ||
| Linia 318: | Linia 333: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sabirżan Muminow | |align=left|Sabirżan Muminow | ||
|50 ||51 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||51 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Swiatosław Nazarienko | |align=left|Swiatosław Nazarienko | ||
| Linia 389: | Linia 404: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Mańkow | |align=left|Ilja Mańkow | ||
|33 ||bgcolor=FFCC00|16 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |33 ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Michaił Nazarow | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Purtow | |align=left|Michaił Purtow | ||
| Linia 395: | Linia 413: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
|bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Roman Trofimow | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Cacina | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mihnea Spulber | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big></center> | !colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big></center> | ||
| Linia 405: | Linia 434: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Bartolj | |align=left|Maksim Bartolj | ||
|bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|9 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jan Bombek | |align=left|Jan Bombek | ||
|37 ||31 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |37 ||31 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mark Hafnar | |align=left|Mark Hafnar | ||
| Linia 414: | Linia 443: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jančar | |align=left|Žiga Jančar | ||
|45 ||38 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |45 ||38 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
| Linia 421: | Linia 450: | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|bgcolor=FFCC00|7 ||<small>dsq</small> || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|7 ||<small>dsq</small> || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Žak Mogel | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Rok Oblak | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Vidic | |align=left|Matija Vidic | ||
|bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Patrik Vitez | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | !colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jason Colby | |align=left|Jason Colby | ||
|63 ||62 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |63 ||62 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tate Frantz | |align=left|Tate Frantz | ||
|59 ||63 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |59 ||63 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
| Linia 442: | Linia 480: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Juri Kesseli | |align=left|Juri Kesseli | ||
|43 ||52 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |43 ||52 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Marius Sieber | |align=left|Marius Sieber | ||
|58 ||55 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |58 ||55 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yanick Wasser | |align=left|Yanick Wasser | ||
| Linia 454: | Linia 492: | ||
|align=left|Andrea Campregher | |align=left|Andrea Campregher | ||
|bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Alex Insam | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=25|Legenda | !colspan=25|Legenda | ||