FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:24, 14 gru 2024
, 14 gru 2024→Statystyki indywidualne
(→Uwagi) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 453: | Linia 453: | ||
|align=left|Rikuta Watanabe | |align=left|Rikuta Watanabe | ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|24 ||65 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|24 ||65 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CAN|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Dyllon Crawford | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Benjamin Leachman | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mitchell Penning | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Nick Robinson | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tarik VanWieren | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big> | ||
| Linia 587: | Linia 604: | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big> | ||
|- | |||
|align=left|Maksim Alczikow | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksandr Bażenow | |align=left|Aleksandr Bażenow | ||
|44 ||bgcolor=FFCC00|15 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |44 ||bgcolor=FFCC00|15 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Daniła Bukin | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Dmitrij Chodykin | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Zachir Dżafarow | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Kołobow | |align=left|Maksim Kołobow | ||
| Linia 595: | Linia 624: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kiriłł Kotik | |align=left|Kiriłł Kotik | ||
|34 ||52 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |34 ||52 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Michaił Kozłow | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Nikita Łoboda | |align=left|Nikita Łoboda | ||
| Linia 601: | Linia 633: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Mańkow | |align=left|Ilja Mańkow | ||
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Konstantin Nikołajew | |align=left|Konstantin Nikołajew | ||
| Linia 610: | Linia 642: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Purtow | |align=left|Michaił Purtow | ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|30 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|30 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
|bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Trofimow | |align=left|Roman Trofimow | ||
|bgcolor=FFCC00|15 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|15 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Dmitrij Zykow | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big> | ||
| Linia 647: | Linia 682: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Balažič | |align=left|Žiga Balažič | ||
|bgcolor=FFCC00|13 ||55 ||48 ||67 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||80 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|13 ||55 ||48 ||67 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||80 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Bartolj | |align=left|Maksim Bartolj | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Taj Ekart | |align=left|Taj Ekart | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||79 ||65 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||79 ||65 || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Enej Faletič | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Nik Gostiša Lah | |align=left|Nik Gostiša Lah | ||
| Linia 659: | Linia 697: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mark Hafnar | |align=left|Mark Hafnar | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|23 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nik Heberle | |align=left|Nik Heberle | ||
|66 ||38 ||40 ||bgcolor=FFCC00|18 ||– ||– ||46 ||47 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |66 ||38 ||40 ||bgcolor=FFCC00|18 ||– ||– ||46 ||47 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timotej Jeglič | |align=left|Timotej Jeglič | ||
|61 ||106 ||53 ||33 ||– ||– ||53 ||71 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |61 ||106 ||53 ||33 ||– ||– ||53 ||71 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žak Mogel | |align=left|Žak Mogel | ||
| Linia 680: | Linia 718: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Oblak | |align=left|Rok Oblak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tone Petek | |align=left|Tone Petek | ||
|60 ||81 ||71 ||70 ||– ||– ||82 ||75 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |60 ||81 ||71 ||70 ||– ||– ||82 ||75 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jernej Presečnik | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Prosenc | |align=left|Matija Prosenc | ||
|35 ||32 ||38 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– ||72 ||51 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||32 ||38 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– ||72 ||51 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Anej Razpotnik | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Marcel Stržinar | |align=left|Marcel Stržinar | ||
|63 ||101 ||83 ||43 ||– ||– ||73 ||63 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |63 ||101 ||83 ||43 ||– ||– ||73 ||63 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Štemberger | |align=left|Matija Štemberger | ||
| Linia 695: | Linia 739: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Alexei Urevc | |align=left|Alexei Urevc | ||
|53 ||57 ||37 ||42 ||– ||– ||58 ||78 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |53 ||57 ||37 ||42 ||– ||– ||58 ||78 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Vidic | |align=left|Matija Vidic | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Patrik Vitez | |align=left|Patrik Vitez | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|21 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|21 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Mai Zakelšek | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Gorazd Završnik | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Ožbe Zupan | |align=left|Ožbe Zupan | ||
|111 ||78 ||42 ||35 ||– ||– ||64 ||87 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |111 ||78 ||42 ||35 ||– ||– ||64 ||87 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jason Colby | |align=left|Jason Colby | ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|14 ||39 ||47 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|14 ||39 ||47 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
|33 ||96 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |33 ||96 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lucas Gasienica | |align=left|Lucas Gasienica | ||
|– ||– ||– ||– ||47 ||53 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||47 ||53 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maxim Glyvka | |align=left|Maxim Glyvka | ||
| Linia 725: | Linia 775: | ||
|align=left|Bryce Kloc | |align=left|Bryce Kloc | ||
|87 ||70 ||– ||– ||66 ||72 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |87 ||70 ||– ||– ||66 ||72 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Henry Loher | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Isak Nichols | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Liam Nichols | |align=left|Liam Nichols | ||
| Linia 735: | Linia 791: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ronny Dürr | |align=left|Ronny Dürr | ||
|– ||– ||68 ||62 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||68 ||62 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sandro Hauswirth | |align=left|Sandro Hauswirth | ||
|32 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 ||31 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |32 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 ||31 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|26 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lion Hösli | |align=left|Lion Hösli | ||
|– ||– ||62 ||84 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||62 ||84 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mauro Imhof | |align=left|Mauro Imhof | ||
| Linia 747: | Linia 803: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Juri Kesseli | |align=left|Juri Kesseli | ||
|bgcolor=FFCC00|23 ||40 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|16 ||45 ||bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|23 ||40 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|16 ||45 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lars Kindlimann | |align=left|Lars Kindlimann | ||
| Linia 768: | Linia 824: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Marius Sieber | |align=left|Marius Sieber | ||
|64 ||65 ||– ||– ||40 ||43 ||48 ||64 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |64 ||65 ||– ||– ||40 ||43 ||48 ||64 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Noah Studer | |align=left|Noah Studer | ||
| Linia 774: | Linia 830: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Micha Sturm | |align=left|Micha Sturm | ||
|– ||– ||– ||– ||48 ||42 ||70 ||60 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||48 ||42 ||70 ||60 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Noel Woodtli | |align=left|Noel Woodtli | ||