Przejdź do zawartości

FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 416: Linia 416:
|-
|-
|align=left|Noriaki Kasai
|align=left|Noriaki Kasai
|40 ||62 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|40 ||62 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sakutarō Kobayashi
|align=left|Sakutarō Kobayashi
Linia 431: Linia 431:
|-
|-
|align=left|Rintarō Okabe
|align=left|Rintarō Okabe
|85 ||51 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|85 ||51 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Seigo Sasaki
|align=left|Seigo Sasaki
|49 ||36 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|49 ||36 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Yukiya Satō
|align=left|Yukiya Satō
Linia 440: Linia 440:
|-
|-
|align=left|Ritsuta Sugiyama
|align=left|Ritsuta Sugiyama
|47 ||62 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|47 ||62 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Daimatsu Takehana
|align=left|Daimatsu Takehana
Linia 474: Linia 474:
|-
|-
|align=left|Danijar Abajuły
|align=left|Danijar Abajuły
|70 ||102 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|70 ||102 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Magżan Amangieldyuły
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Daniił Badienko
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ilszat Kadyrow
|align=left|Ilszat Kadyrow
Linia 484: Linia 490:
|align=left|Dawyd Kaszkarow
|align=left|Dawyd Kaszkarow
|103 ||105 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|103 ||105 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Artiom Mieszkow
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ilja Szylnikow
|align=left|Ilja Szylnikow
|112 ||116 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|112 ||116 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Nurszat Tursunżanow
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|GER|sn}}</big>
|-
|align=left|Ben Bayer
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Jannik Faißt
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Felix Frischmann
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Martin Hamann
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Eric Hoyer
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Alex Reiter
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Emanuel Schmid
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Simon Steinbeißer
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Adrian Tittel
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Max Unglaube
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|NOR|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|NOR|sn}}</big>
Linia 497: Linia 541:
|-
|-
|align=left|Sander Modalen Bakken
|align=left|Sander Modalen Bakken
|82 ||58 ||74 ||37 ||44 ||34 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|82 ||58 ||74 ||37 ||44 ||34 ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Pål-Håkon Bjørtomt
|align=left|Pål-Håkon Bjørtomt
|43 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|43 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Leonard Fageraas
|align=left|Leonard Fageraas
|– ||– ||69 ||51 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||69 ||51 ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Fredrik Gran
|align=left|Fredrik Gran
Linia 513: Linia 557:
|align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}}
|align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}}
|51 ||66 ||– ||– ||– ||– ||88 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|51 ||66 ||– ||– ||– ||– ||88 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Espen Jacobsen
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Karl Haugen Kleppa
|align=left|Karl Haugen Kleppa
Linia 521: Linia 568:
|-
|-
|align=left|Iver Myhre
|align=left|Iver Myhre
|bgcolor=FFCC00|30 ||53 ||bgcolor=FFCC00|18 ||79 ||bgcolor=FFCC00|25 ||36 ||32 ||bgcolor=FFCC00|25 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|30 ||53 ||bgcolor=FFCC00|18 ||79 ||bgcolor=FFCC00|25 ||36 ||32 ||bgcolor=FFCC00|25 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sigurd Myrvang
|align=left|Sigurd Myrvang
|79 ||34 ||54 ||40 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|79 ||34 ||54 ||40 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Iver Olaussen
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Fabian Østvold
|align=left|Fabian Østvold
|– ||– ||46 ||34 ||43 ||75 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||46 ||34 ||43 ||75 ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Richard Selbekk-Hansen
|align=left|Richard Selbekk-Hansen
|55 ||48 ||bgcolor=FFCC00|20 ||72 ||34 ||71 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|55 ||48 ||bgcolor=FFCC00|20 ||72 ||34 ||71 ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sølve Jokerud Strand
|align=left|Sølve Jokerud Strand
Linia 536: Linia 586:
|-
|-
|align=left|Børge Hansen Utby
|align=left|Børge Hansen Utby
|58 ||84 ||– ||– ||78 ||bgcolor=FFCC00|26 ||43 ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|58 ||84 ||– ||– ||78 ||bgcolor=FFCC00|26 ||43 ||36 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big>
Linia 662: Linia 712:
|-
|-
|align=left|Cezar Crețu
|align=left|Cezar Crețu
|71 ||60 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|71 ||60 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Cosmin Donciu
|align=left|Cosmin Donciu
Linia 669: Linia 719:
|align=left|Cosmin Drecea
|align=left|Cosmin Drecea
|62 ||111 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|62 ||111 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Andrei Feldorean
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Alexandru Folea
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mircea Jipescu
|align=left|Mircea Jipescu
|98 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|98 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Sorin Mitrofan
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Robert Săndulescu
|align=left|Robert Săndulescu
|75 ||81 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|75 ||81 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Damian Tudor
|align=left|Damian Tudor
|59 ||49 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|59 ||49 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big>
Linia 867: Linia 926:
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ITA|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ITA|sn}}</big>
|-
|align=left|Martin Chenetti
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maximilian Gartner
|align=left|Maximilian Gartner
|78 ||95 ||61 ||83 ||73 ||49 ||66 ||88 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|78 ||95 ||61 ||83 ||73 ||49 ||66 ||88 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Min Iorio
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Martino Zambenedetti
|align=left|Martino Zambenedetti
2122

edycje