FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 19:01, 14 gru 2024
, 14 gru 2024→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 357: | Linia 357: | ||
|align=left|Josef Buchar | |align=left|Josef Buchar | ||
|72 ||46 ||45 ||41 ||59 ||40 ||63 ||48 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |72 ||46 ||45 ||41 ||59 ||40 ||63 ||48 || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jiří Černý | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Camillo Hauke | |align=left|Camillo Hauke | ||
|54 ||104 ||82 ||32 ||51 ||63 ||78 ||86 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |54 ||104 ||82 ||32 ||51 ||63 ||78 ||86 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Benedikt Holub | |align=left|Benedikt Holub | ||
| Linia 365: | Linia 368: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Koudelka | |align=left|Roman Koudelka | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|13 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|13 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Filip Křenek | |align=left|Filip Křenek | ||
| Linia 383: | Linia 386: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Škarka | |align=left|Daniel Škarka | ||
|46 ||99 ||bgcolor=FFCC00|26 ||49 ||37 ||80 ||42 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |46 ||99 ||bgcolor=FFCC00|26 ||49 ||37 ||80 ||42 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Petr Vaverka | |align=left|Petr Vaverka | ||
|77 ||61 ||59 ||71 ||77 ||50 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |77 ||61 ||59 ||71 ||77 ||50 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|EST|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|EST|sn}}</big> | ||
| Linia 392: | Linia 395: | ||
|align=left|Andero Kapp | |align=left|Andero Kapp | ||
|41 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |41 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|FIN|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Mico Ahonen | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kalle Heikkinen | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Timi Heiskanen | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Henri Kavilo | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tuomas Kinnunen | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tuomas Meis | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|FRA|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|FRA|sn}}</big> | ||
| Linia 600: | Linia 623: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mateusz Gruszka | |align=left|Mateusz Gruszka | ||
|bgcolor=FFCC00|8 ||31 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|8 ||31 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jan Habdas | |align=left|Jan Habdas | ||
|– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|8 ||56 ||bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|8 ||56 ||bgcolor=FFCC00|19 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Szymon Jojko | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kacper Juroszek | |align=left|Kacper Juroszek | ||
|bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|7 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|15 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|7 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|15 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maciej Kot | |align=left|Maciej Kot | ||
|bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|18 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jarosław Krzak | |align=left|Jarosław Krzak | ||
|36 ||40 ||50 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|21 ||33 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |36 ||40 ||50 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|21 ||33 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Łukasz Łukaszczyk | |align=left|Łukasz Łukaszczyk | ||
| Linia 618: | Linia 644: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Klemens Murańka | |align=left|Klemens Murańka | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|19 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Adam Niżnik | |align=left|Adam Niżnik | ||
|31 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|13 ||57 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |31 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|13 ||57 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michał Obtułowicz | |align=left|Michał Obtułowicz | ||
|– ||– ||– ||– ||79 ||74 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||79 ||74 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tomasz Pilch | |align=left|Tomasz Pilch | ||
|bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|30 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Szymon Sarniak | |align=left|Szymon Sarniak | ||
| Linia 636: | Linia 662: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrzej Stękała | |align=left|Andrzej Stękała | ||
|– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||31 ||bgcolor=FFCC00|8 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||31 ||bgcolor=FFCC00|8 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Wiktor Szozda | |align=left|Wiktor Szozda | ||
| Linia 642: | Linia 668: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kacper Tomasiak | |align=left|Kacper Tomasiak | ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||47 ||– ||– ||<small>dsq</small> ||79 ||37 ||82 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|29 ||47 ||– ||– ||<small>dsq</small> ||79 ||37 ||82 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Konrad Tomasiak | |align=left|Konrad Tomasiak | ||
| Linia 651: | Linia 677: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Marcin Wróbel | |align=left|Marcin Wróbel | ||
|bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|29 ||41 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|29 ||41 ||32 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big> | ||
| Linia 897: | Linia 923: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Alihan Aktaş | |align=left|Alihan Aktaş | ||
|95 ||110 ||84 ||78 ||– ||– ||81 ||79 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |95 ||110 ||84 ||78 ||– ||– ||81 ||79 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Muhammed Ali Bedir | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Muhammet İrfan Çintımar | |align=left|Muhammet İrfan Çintımar | ||
| Linia 903: | Linia 932: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Taha Emin Delikaya | |align=left|Taha Emin Delikaya | ||
|101 ||68 ||73 ||60 ||– ||– ||86 ||85 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |101 ||68 ||73 ||60 ||– ||– ||86 ||85 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aydın Eren Şimşek | |align=left|Aydın Eren Şimşek | ||
|110 ||86 ||78 ||80 ||– ||– ||74 ||83 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |110 ||86 ||78 ||80 ||– ||– ||74 ||83 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|UKR|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|UKR|sn}}</big> | ||