Przejdź do zawartości

FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 453: Linia 453:
|align=left|Rikuta Watanabe
|align=left|Rikuta Watanabe
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|24 ||65 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|24 ||65 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CAN|sn}}</big>
|-
|align=left|Dyllon Crawford
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Benjamin Leachman
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Mitchell Penning
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Nick Robinson
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Tarik VanWieren
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big>
Linia 587: Linia 604:
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big>
|-
|align=left|Maksim Alczikow
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Aleksandr Bażenow
|align=left|Aleksandr Bażenow
|44 ||bgcolor=FFCC00|15 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|44 ||bgcolor=FFCC00|15 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Daniła Bukin
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Dmitrij Chodykin
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Zachir Dżafarow
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maksim Kołobow
|align=left|Maksim Kołobow
Linia 595: Linia 624:
|-
|-
|align=left|Kiriłł Kotik
|align=left|Kiriłł Kotik
|34 ||52 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|34 ||52 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Michaił Kozłow
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Nikita Łoboda
|align=left|Nikita Łoboda
Linia 601: Linia 633:
|-
|-
|align=left|Ilja Mańkow
|align=left|Ilja Mańkow
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Michaił Nazarow
|align=left|Michaił Nazarow
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Konstantin Nikołajew
|align=left|Konstantin Nikołajew
Linia 610: Linia 642:
|-
|-
|align=left|Michaił Purtow
|align=left|Michaił Purtow
|bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|30 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|30 ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Danił Sadriejew
|align=left|Danił Sadriejew
|bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||– ||– ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Roman Trofimow
|align=left|Roman Trofimow
|bgcolor=FFCC00|15 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|15 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Dmitrij Zykow
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big>
Linia 647: Linia 682:
|-
|-
|align=left|Žiga Balažič
|align=left|Žiga Balažič
|bgcolor=FFCC00|13 ||55 ||48 ||67 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||80 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|13 ||55 ||48 ||67 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||80 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maksim Bartolj
|align=left|Maksim Bartolj
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|22 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Taj Ekart
|align=left|Taj Ekart
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||79 ||65 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||79 ||65 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Enej Faletič
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Nik Gostiša Lah
|align=left|Nik Gostiša Lah
Linia 659: Linia 697:
|-
|-
|align=left|Mark Hafnar
|align=left|Mark Hafnar
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|23 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Nik Heberle
|align=left|Nik Heberle
|66 ||38 ||40 ||bgcolor=FFCC00|18 ||– ||– ||46 ||47 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|66 ||38 ||40 ||bgcolor=FFCC00|18 ||– ||– ||46 ||47 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Timotej Jeglič
|align=left|Timotej Jeglič
|61 ||106 ||53 ||33 ||– ||– ||53 ||71 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|61 ||106 ||53 ||33 ||– ||– ||53 ||71 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Žiga Jelar
|align=left|Žiga Jelar
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|4 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Anže Lanišek
|align=left|Anže Lanišek
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Rok Masle
|align=left|Rok Masle
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|21 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Žak Mogel
|align=left|Žak Mogel
Linia 680: Linia 718:
|-
|-
|align=left|Rok Oblak
|align=left|Rok Oblak
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|11 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Tone Petek
|align=left|Tone Petek
|60 ||81 ||71 ||70 ||– ||– ||82 ||75 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|60 ||81 ||71 ||70 ||– ||– ||82 ||75 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Jernej Presečnik
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Matija Prosenc
|align=left|Matija Prosenc
|35 ||32 ||38 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– ||72 ||51 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|35 ||32 ||38 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– ||72 ||51 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Anej Razpotnik
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marcel Stržinar
|align=left|Marcel Stržinar
|63 ||101 ||83 ||43 ||– ||– ||73 ||63 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|63 ||101 ||83 ||43 ||– ||– ||73 ||63 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Matija Štemberger
|align=left|Matija Štemberger
Linia 695: Linia 739:
|-
|-
|align=left|Alexei Urevc
|align=left|Alexei Urevc
|53 ||57 ||37 ||42 ||– ||– ||58 ||78 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|53 ||57 ||37 ||42 ||– ||– ||58 ||78 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Matija Vidic
|align=left|Matija Vidic
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Patrik Vitez
|align=left|Patrik Vitez
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|21 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|21 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Mai Zakelšek
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Gorazd Završnik
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ožbe Zupan
|align=left|Ožbe Zupan
|111 ||78 ||42 ||35 ||– ||– ||64 ||87 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|111 ||78 ||42 ||35 ||– ||– ||64 ||87 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Jason Colby
|align=left|Jason Colby
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|14 ||39 ||47 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|14 ||39 ||47 ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Decker Dean
|align=left|Decker Dean
|33 ||96 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|33 ||96 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lucas Gasienica
|align=left|Lucas Gasienica
|– ||– ||– ||– ||47 ||53 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||47 ||53 ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maxim Glyvka
|align=left|Maxim Glyvka
Linia 725: Linia 775:
|align=left|Bryce Kloc
|align=left|Bryce Kloc
|87 ||70 ||– ||– ||66 ||72 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|87 ||70 ||– ||– ||66 ||72 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Henry Loher
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Isak Nichols
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Liam Nichols
|align=left|Liam Nichols
Linia 735: Linia 791:
|-
|-
|align=left|Ronny Dürr
|align=left|Ronny Dürr
|– ||– ||68 ||62 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||68 ||62 ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sandro Hauswirth
|align=left|Sandro Hauswirth
|32 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 ||31 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|32 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 ||31 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|26 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lion Hösli
|align=left|Lion Hösli
|– ||– ||62 ||84 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||62 ||84 ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mauro Imhof
|align=left|Mauro Imhof
Linia 747: Linia 803:
|-
|-
|align=left|Juri Kesseli
|align=left|Juri Kesseli
|bgcolor=FFCC00|23 ||40 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|16 ||45 ||bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|23 ||40 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|16 ||45 ||bgcolor=FFCC00|24 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lars Kindlimann
|align=left|Lars Kindlimann
Linia 768: Linia 824:
|-
|-
|align=left|Marius Sieber
|align=left|Marius Sieber
|64 ||65 ||– ||– ||40 ||43 ||48 ||64 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|64 ||65 ||– ||– ||40 ||43 ||48 ||64 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Noah Studer
|align=left|Noah Studer
Linia 774: Linia 830:
|-
|-
|align=left|Micha Sturm
|align=left|Micha Sturm
|– ||– ||– ||– ||48 ||42 ||70 ||60 || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||48 ||42 ||70 ||60 |||||| || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Noel Woodtli
|align=left|Noel Woodtli
2122

edycje