FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 21:58, 27 lis 2024
, 27 lis 2024→Klasyfikacja generalna: Austria–Kazachstan
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Klasyfikacja generalna: Austria–Kazachstan) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 723: | Linia 723: | ||
! Miejsce !! Zawodnik !! Występy !! Punkty | ! Miejsce !! Zawodnik !! Występy !! Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Stephan Embacher || | |1. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Stephan Embacher ||4 ||305 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller || | |2. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller ||4 ||195 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{Flaga| | |3. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Jonas Schuster ||4 ||147 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{Flaga| | |4. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Hannes Landerer ||4 ||131 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |5. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||2 ||116 | ||
|- | |||
|6. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Marco Wörgötter ||4 ||104 | |||
|- | |||
|7. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Tomofumi Naitō ||2 ||100 | |||
|- | |||
|8. ||align=left|{{Flaga|POL}} Maciej Kot ||2 ||89 | |||
|- | |||
|9. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Louis Obersteiner ||4 ||84 | |||
|- | |||
|rowspan=3|10. ||align=left|{{Flaga|POL}} Tomasz Pilch ||2 ||76 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Juroszek ||2 ||76 | |align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Juroszek ||2 ||76 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|AUT}} Raffael Zimmermann ||4 ||76 | |||
|- | |- | ||
| | |13. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Sakutarō Kobayashi ||4 ||75 | ||
|- | |- | ||
| | |14. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||2 ||63 | ||
|- | |- | ||
| | |15. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Julijan Smid ||4 ||55 | ||
|- | |- | ||
| | |16. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Ilja Mańkow ||2 ||54 | ||
|- | |- | ||
| | |17. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Johannes Pölz ||4 ||52 | ||
|- | |- | ||
| | |18. ||align=left|{{Flaga|POL}} Łukasz Łukaszczyk ||2 ||38 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|POL}} | |19. ||align=left|{{Flaga|POL}} Mateusz Gruszka ||2 ||32 | ||
|- | |- | ||
| | |20. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Gō Yamamoto ||2 ||29 | ||
|- | |- | ||
| | |21. ||align=left|{{Flaga|POL}} Marcin Wróbel ||2 ||27 | ||
|- | |- | ||
| | |22. ||align=left|{{Flaga|CHN}} Zhen Weijie ||4 ||26 | ||
|- | |- | ||
| | |23. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Kanchi Yamane ||2 ||24 | ||
|- | |- | ||
| | |24. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Simon Steinberger ||4 ||23 | ||
|- | |- | ||
| | |25. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Sandro Hauswirth ||2 ||22 | ||
|- | |- | ||
| | |26. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žiga Balažič ||2 ||20 | ||
|- | |- | ||
| | |27. ||align=left|{{Flaga|POL}} Adam Niżnik ||2 ||18 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=2|28. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Roman Trofimow ||2 ||16 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow ||2 ||16 | |align=left|{{Flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow ||2 ||16 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |30. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Lars Kindlimann ||2 ||14 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=3|31. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Lean Niederberger ||2 ||11 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |align=left|{{Flaga|CHN}} Zhou Xiaoyang ||4 ||11 | ||
|- | |||
|rowspan=2|34. ||align=left|{{Flaga|ROU}} Mircea Jipescu ||2 ||10 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|JPN}} Rikuta Watanabe ||2 ||10 | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|36. ||align=left|{{Flaga|EST}} Andero Kapp ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Ole Kristian Baarset ||2 ||9 | |align=left|{{Flaga|NOR}} Ole Kristian Baarset ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
| | |38. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Juri Kesseli ||2 ||8 | ||
|- | |- | ||
| | |39. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Masaki Nakamura ||4 ||7 | ||
|- | |- | ||
| | |40. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Nik Gostiša Lah ||2 ||6 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=3|41. ||align=left|{{Flaga|TUR}} Muhammet İrfan Çintımar ||2 ||5 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||2 ||5 | |align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||2 ||5 | ||
|- | |- | ||
| | |align=left|{{Flaga|CZE}} Daniel Škarka ||4 ||5 | ||
|- | |||
|44. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Maksim Kołobow ||2 ||4 | |||
|- | |||
|45. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Daimatsu Takehana ||2 ||3 | |||
|- | |||
|rowspan=2|46. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Yukiya Satō ||2 ||2 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Tomasiak ||2 ||2 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|48. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Sōta Kudō ||2 ||1 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Iver Myhre ||2 ||1 | |||
|} | |} | ||
== Uwagi == | == Uwagi == | ||
<references group="!" /> | <references group="!" /> | ||