FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:45, 27 lis 2024
, 27 lis 2024→Klasyfikacja generalna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 655: | Linia 655: | ||
== Klasyfikacja generalna == | == Klasyfikacja generalna == | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 1 września 2024, po 2/27 konkursów''</small> | ||
{|style="text-align:center" class="wikitable white" | {|style="text-align:center" class="wikitable white" | ||
|- | |- | ||
! Miejsce !! Zawodnik !! Występy !! Punkty | ! Miejsce !! Zawodnik !! Występy !! Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{Flaga|AUT}} | |1. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Stephan Embacher ||2 ||180 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{Flaga|AUT}} | |2. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller ||2 ||124 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{Flaga| | |3. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||2 ||116 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{Flaga|POL}} | |4. ||align=left|{{Flaga|POL}} Maciej Kot ||2 ||89 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|5. ||align=left|{{Flaga|POL}} Tomasz Pilch ||2 ||76 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Juroszek ||2 ||76 | |||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{Flaga| | |7. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Hannes Landerer ||2 ||72 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{Flaga| | |8. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||2 ||63 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{Flaga| | |9. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Jonas Schuster ||2 ||60 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{Flaga|AUT}} | |10. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Louis Obersteiner ||2 ||55 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{Flaga| | |11. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Ilja Mańkow ||2 ||54 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{Flaga|AUT}} | |12. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Marco Wörgötter ||2 ||46 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|13. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Raffael Zimmermann ||2 ||38 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|POL}} Łukasz Łukaszczyk ||2 ||38 | |||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{Flaga| | |15. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Sakutarō Kobayashi ||2 ||35 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{Flaga| | |16. ||align=left|{{Flaga|POL}} Mateusz Gruszka ||2 ||32 | ||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{Flaga| | |17. ||align=left|{{Flaga|POL}} Marcin Wróbel ||2 ||27 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{Flaga|AUT}} | |18. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Julijan Smid ||2 ||25 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{Flaga| | |19. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Sandro Hauswirth ||2 ||22 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{Flaga| | |20. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žiga Balažič ||2 ||20 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{Flaga| | |21. ||align=left|{{Flaga|CHN}} Zhen Weijie ||2 ||19 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{Flaga| | |22. ||align=left|{{Flaga|POL}} Adam Niżnik ||2 ||18 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{Flaga| | |rowspan=3|23. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Roman Trofimow ||2 ||16 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow ||2 ||16 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|AUT}} Johannes Pölz ||2 ||16 | |||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{Flaga| | |26. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Lars Kindlimann ||2 ||14 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|27. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Lean Niederberger ||2 ||11 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11 | |||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{Flaga| | |29. ||align=left|{{Flaga|ROU}} Mircea Jipescu ||2 ||10 | ||
|- | |- | ||
|30. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Iver Myhre || | |rowspan=2|30. ||align=left|{{Flaga|EST}} Andero Kapp ||2 ||9 | ||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Ole Kristian Baarset ||2 ||9 | |||
|- | |||
|32. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Juri Kesseli ||2 ||8 | |||
|- | |||
|33. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Masaki Nakamura ||2 ||7 | |||
|- | |||
|34. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Nik Gostiša Lah ||2 ||6 | |||
|- | |||
|rowspan=2|35. ||align=left|{{Flaga|TUR}} Muhammet İrfan Çintımar ||2 ||5 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||2 ||5 | |||
|- | |||
|37. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Maksim Kołobow ||2 ||4 | |||
|- | |||
|rowspan=2|38. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Tomasiak ||2 ||2 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|CHN}} Zhou Xiaoyang ||2 ||2 | |||
|- | |||
|40. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Iver Myhre ||2 ||1 | |||
|} | |} | ||