FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 19:14, 27 lis 2024
, 27 lis 2024→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 294: | Linia 294: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Iwajło Dimitrow | |align=left|Iwajło Dimitrow | ||
|80 ||79 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |80 ||79 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nikołaj Kolew | |align=left|Nikołaj Kolew | ||
|102 ||109 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |102 ||109 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Simeon Nikołow | |align=left|Simeon Nikołow | ||
|73 ||88 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |73 ||88 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Krasimir Simitczijski | |align=left|Krasimir Simitczijski | ||
|68 ||92 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |68 ||92 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CHN|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|CHN|sn}}</big> | ||
| Linia 331: | Linia 331: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Luka Filip | |align=left|Luka Filip | ||
|104 ||98 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |104 ||98 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CZE|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|CZE|sn}}</big> | ||
| Linia 365: | Linia 365: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andero Kapp | |align=left|Andero Kapp | ||
|41 ||bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |41 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|FRA|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|FRA|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matti Delaup | |align=left|Matti Delaup | ||
|86 ||114 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |86 ||114 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robin Delval | |align=left|Robin Delval | ||
|97 ||93 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |97 ||93 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Alessio Laurent | |align=left|Alessio Laurent | ||
|107 ||99 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |107 ||99 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Faustin Moureaux | |align=left|Faustin Moureaux | ||
|100 ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |100 ||50 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sébastien Woodbridge | |align=left|Sébastien Woodbridge | ||
|<small>dsq</small> ||72 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |<small>dsq</small> ||72 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|JPN|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|JPN|sn}}</big> | ||
| Linia 390: | Linia 390: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Noriaki Kasai | |align=left|Noriaki Kasai | ||
|40 ||62 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |40 ||62 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sakutarō Kobayashi | |align=left|Sakutarō Kobayashi | ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Sōta Kudō | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tomofumi Naitō | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Masaki Nakamura | |align=left|Masaki Nakamura | ||
| Linia 399: | Linia 405: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rintarō Okabe | |align=left|Rintarō Okabe | ||
|85 ||51 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |85 ||51 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Seigo Sasaki | |align=left|Seigo Sasaki | ||
|49 ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |49 ||36 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Yukiya Satō | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Ritsuta Sugiyama | |align=left|Ritsuta Sugiyama | ||
|47 ||62 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |47 ||62 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daimatsu Takehana | |align=left|Daimatsu Takehana | ||
|37 ||56 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |37 ||56 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Gō Yamamoto | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kanchi Yamane | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Rikuta Watanabe | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danijar Abajuły | |align=left|Danijar Abajuły | ||
|70 ||102 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |70 ||102 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilszat Kadyrow | |align=left|Ilszat Kadyrow | ||
|68 ||67 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |68 ||67 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniił Kalinkin | |align=left|Daniił Kalinkin | ||
|113 ||94 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |113 ||94 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dawyd Kaszkarow | |align=left|Dawyd Kaszkarow | ||
|103 ||105 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |103 ||105 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Szyłnikow | |align=left|Ilja Szyłnikow | ||
|112 ||116 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |112 ||116 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|NOR|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|NOR|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Johannes Årdal | |align=left|Johannes Årdal | ||
|42 ||42 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |42 ||42 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ole Kristian Baarset | |align=left|Ole Kristian Baarset | ||
| Linia 439: | Linia 457: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Pål-Håkon Bjørtomt | |align=left|Pål-Håkon Bjørtomt | ||
|43 ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |43 ||44 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Leonard Fageraas | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Fredrik Gran | |align=left|Fredrik Gran | ||
| Linia 445: | Linia 466: | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}} | |align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}} | ||
|51 ||66 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |51 ||66 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Karl Haugen Kleppa | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Isak Andreas Langmo | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Iver Myhre | |align=left|Iver Myhre | ||
| Linia 452: | Linia 479: | ||
|align=left|Sigurd Myrvang | |align=left|Sigurd Myrvang | ||
|79 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |79 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Fabian Østvold | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Richard Selbekk-Hansen | |align=left|Richard Selbekk-Hansen | ||
| Linia 457: | Linia 487: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Børge Hansen Utby | |align=left|Børge Hansen Utby | ||
|58 ||84 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |58 ||84 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big> | ||
| Linia 465: | Linia 495: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kacper Juroszek | |align=left|Kacper Juroszek | ||
|bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|7 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maciej Kot | |align=left|Maciej Kot | ||
|bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jarosław Krzak | |align=left|Jarosław Krzak | ||
| Linia 477: | Linia 507: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Adam Niżnik | |align=left|Adam Niżnik | ||
|31 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |31 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tomasz Pilch | |align=left|Tomasz Pilch | ||
| Linia 486: | Linia 516: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kacper Tomasiak | |align=left|Kacper Tomasiak | ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||47 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|29 ||47 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Marcin Wróbel | |align=left|Marcin Wróbel | ||
| Linia 494: | Linia 524: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksandr Bażenow | |align=left|Aleksandr Bażenow | ||
|44 ||bgcolor=FFCC00|15 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |44 ||bgcolor=FFCC00|15 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Kołobow | |align=left|Maksim Kołobow | ||
|38 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |38 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kiriłł Kotik | |align=left|Kiriłł Kotik | ||
|34 ||52 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |34 ||52 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nikita Łoboda | |align=left|Nikita Łoboda | ||
|116 ||117 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |116 ||117 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Mańkow | |align=left|Ilja Mańkow | ||
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|5 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Konstantin Nikołajew | |align=left|Konstantin Nikołajew | ||
|52 ||<small>dsq</small> || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |52 ||<small>dsq</small> ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Purtow | |align=left|Michaił Purtow | ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|30 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
|bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Trofimow | |align=left|Roman Trofimow | ||
|bgcolor=FFCC00|15 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|15 ||37 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Radu Borca | |align=left|Radu Borca | ||
|93 ||108 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |93 ||108 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Iustin Comănescu | |align=left|Iustin Comănescu | ||
|57 ||90 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |57 ||90 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Cezar Crețu | |align=left|Cezar Crețu | ||
|71 ||60 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |71 ||60 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Cosmin Donciu | |align=left|Cosmin Donciu | ||
|99 ||112 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |99 ||112 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Cosmin Drecea | |align=left|Cosmin Drecea | ||
|62 ||111 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |62 ||111 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mircea Jipescu | |align=left|Mircea Jipescu | ||
|98 ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |98 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Săndulescu | |align=left|Robert Săndulescu | ||
|75 ||81 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |75 ||81 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Damian Tudor | |align=left|Damian Tudor | ||
|59 ||49 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |59 ||49 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big> | ||
| Linia 582: | Linia 612: | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big> | ||
|- | |||
|align=left|Jason Colby | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
|33 ||96 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |33 ||96 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maxim Glyvka | |align=left|Maxim Glyvka | ||
| Linia 590: | Linia 623: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sawyer Graves | |align=left|Sawyer Graves | ||
|108 ||89 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |108 ||89 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Bryce Kloc | |align=left|Bryce Kloc | ||
|87 ||70 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |87 ||70 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Liam Nichols | |align=left|Liam Nichols | ||
|105 ||85 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |105 ||85 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SUI|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|SUI|sn}}</big> | ||
| Linia 602: | Linia 635: | ||
|align=left|Elias Arnold | |align=left|Elias Arnold | ||
|94 ||73 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |94 ||73 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Ronny Dürr | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Sandro Hauswirth | |align=left|Sandro Hauswirth | ||
|32 ||bgcolor=FFCC00|12 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |32 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Lion Hösli | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Mauro Imhof | |align=left|Mauro Imhof | ||
| Linia 610: | Linia 649: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Juri Kesseli | |align=left|Juri Kesseli | ||
|bgcolor=FFCC00|23 ||40 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|23 ||40 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lars Kindlimann | |align=left|Lars Kindlimann | ||
|bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Lars Künzle | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Lean Niederberger | |align=left|Lean Niederberger | ||
|bgcolor=FFCC00|20 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|20 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Zacchary Penseyres | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Simon Schmutz | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Maurin Schneider | |align=left|Maurin Schneider | ||
| Linia 622: | Linia 670: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Marius Sieber | |align=left|Marius Sieber | ||
|64 ||65 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |64 ||65 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Noah Studer | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Micha Sturm | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Noel Woodtli | |align=left|Noel Woodtli | ||
| Linia 640: | Linia 694: | ||
|align=left|Aydın Eren Şimşek | |align=left|Aydın Eren Şimşek | ||
|110 ||86 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |110 ||86 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|UKR|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Wasyl Buchonko | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Dmytro Palijczuk | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mykoła Smyk | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ITA|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|ITA|sn}}</big> | ||