FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 262: Linia 262:
|-
|-
|align=left|Stephan Embacher
|align=left|Stephan Embacher
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Hannes Landerer
|align=left|Hannes Landerer
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|12 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Markus Müller
|align=left|Markus Müller
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Louis Obersteiner
|align=left|Louis Obersteiner
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|16 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Johannes Pölz
|align=left|Johannes Pölz
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jonas Schuster
|align=left|Jonas Schuster
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Julijan Smid
|align=left|Julijan Smid
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Simon Steinberger
|align=left|Simon Steinberger
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|48 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marco Wörgötter
|align=left|Marco Wörgötter
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Raffael Zimmermann
|align=left|Raffael Zimmermann
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|BUL|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|BUL|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Iwajło Dimitrow
|align=left|Iwajło Dimitrow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|80 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Nikołaj Kolew
|align=left|Nikołaj Kolew
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|102 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Simeon Nikołow
|align=left|Simeon Nikołow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|73 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Krasimir Simitczijski
|align=left|Krasimir Simitczijski
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|68 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CHN|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CHN|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Cui Qihang
|align=left|Cui Qihang
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|76 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lü Yixin
|align=left|Lü Yixin
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|113 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ren Haoran
|align=left|Ren Haoran
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|115 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Zhen Weijie
|align=left|Zhen Weijie
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Zheng Pengbo
|align=left|Zheng Pengbo
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|83 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Zhou Xiaoyang
|align=left|Zhou Xiaoyang
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|88 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Zhu Honglin
|align=left|Zhu Honglin
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|74 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CRO|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CRO|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Luka Filip
|align=left|Luka Filip
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|104 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CZE|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CZE|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Josef Buchar
|align=left|Josef Buchar
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|72 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Camillo Hauke
|align=left|Camillo Hauke
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|54 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Filip Křenek
|align=left|Filip Křenek
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|106 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Štěpán Kysel
|align=left|Štěpán Kysel
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|91 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jan Ošmera
|align=left|Jan Ošmera
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|84 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|David Rygl
|align=left|David Rygl
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|56 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Vojta Stolarz
|109 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Daniel Škarka
|align=left|Daniel Škarka
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|46 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Vojta Stolarz
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Petr Vaverka
|align=left|Petr Vaverka
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|77 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|EST|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|EST|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Andero Kapp
|align=left|Andero Kapp
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|FRA|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|FRA|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Matti Delaup
|align=left|Matti Delaup
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|86 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Robin Delval
|align=left|Robin Delval
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|97 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Alessio Laurent
|align=left|Alessio Laurent
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|107 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Faustin Moureaux
|align=left|Faustin Moureaux
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|100 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sébastien Woodbridge
|align=left|Sébastien Woodbridge
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|<small>dsq</small> || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|JPN|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|JPN|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Ryūsei Ikeda
|align=left|Ryūsei Ikeda
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|96 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Noriaki Kasai
|align=left|Noriaki Kasai
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|40 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sakutarō Kobayashi
|align=left|Sakutarō Kobayashi
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|25 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Masaki Nakamura
|align=left|Masaki Nakamura
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|92 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Rintarō Okabe
|align=left|Rintarō Okabe
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|85 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Seigo Sasaki
|align=left|Seigo Sasaki
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|49 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ritsuta Sugiyama
|align=left|Ritsuta Sugiyama
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|47 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Daimatsu Takehana
|align=left|Daimatsu Takehana
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Danijar Abajuły
|align=left|Danijar Abajuły
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|70 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ilszat Kadyrow
|align=left|Ilszat Kadyrow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|68 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Daniił Kalinkin
|align=left|Daniił Kalinkin
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|113 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Dawyd Kaszkarow
|align=left|Dawyd Kaszkarow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|103 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ilja Szyłnikow
|align=left|Ilja Szyłnikow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|112 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|NOR|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|NOR|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Johannes Årdal
|align=left|Johannes Årdal
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|42 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ole Kristian Baarset
|align=left|Ole Kristian Baarset
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sander Modalen Bakken
|align=left|Sander Modalen Bakken
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|82 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Pål-Håkon Bjørtomt
|align=left|Pål-Håkon Bjørtomt
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|43 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Fredrik Gran
|align=left|Fredrik Gran
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|65 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}}
|align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}}
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|51 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Iver Myhre
|align=left|Iver Myhre
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sigurd Myrvang
|align=left|Sigurd Myrvang
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|79 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Richard Selbekk-Hansen
|align=left|Richard Selbekk-Hansen
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|55 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Børge Hansen Utby
|align=left|Børge Hansen Utby
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|58 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Mateusz Gruszka
|align=left|Mateusz Gruszka
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|8 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kacper Juroszek
|align=left|Kacper Juroszek
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maciej Kot
|align=left|Maciej Kot
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jarosław Krzak
|align=left|Jarosław Krzak
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Łukasz Łukaszczyk
|align=left|Łukasz Łukaszczyk
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Adam Niżnik
|align=left|Adam Niżnik
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|31 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Tomasz Pilch
|align=left|Tomasz Pilch
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Wiktor Szozda
|align=left|Wiktor Szozda
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|89 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kacper Tomasiak
|align=left|Kacper Tomasiak
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|29 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maciej Wróbel
|align=left|Marcin Wróbel
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Aleksandr Bażenow
|align=left|Aleksandr Bażenow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maksim Kołobow
|align=left|Maksim Kołobow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|38 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kiriłł Kotik
|align=left|Kiriłł Kotik
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Nikita Łoboda
|align=left|Nikita Łoboda
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|116 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ilja Mańkow
|align=left|Ilja Mańkow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|5 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Michaił Nazarow
|align=left|Michaił Nazarow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Konstantin Nikołajew
|align=left|Konstantin Nikołajew
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|52 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Michaił Purtow
|align=left|Michaił Purtow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Danił Sadriejew
|align=left|Danił Sadriejew
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Roman Trofimow
|align=left|Roman Trofimow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|15 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Radu Borca
|align=left|Radu Borca
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|93 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Iustin Comănescu
|align=left|Iustin Comănescu
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|57 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Cezar Crețu
|align=left|Cezar Crețu
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|71 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Cosmin Donciu
|align=left|Cosmin Donciu
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|99 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Cosmin Drecea
|align=left|Cosmin Drecea
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|62 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Mircea Jipescu
|98 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Robert Săndulescu
|align=left|Robert Săndulescu
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|75 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Damian Tudor
|align=left|Damian Tudor
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|59 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Žiga Balažič
|align=left|Žiga Balažič
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|13 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Nik Gostiša Lah
|align=left|Nik Gostiša Lah
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Nik Heberle
|align=left|Nik Heberle
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|66 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Timotej Jeglič
|align=left|Timotej Jeglič
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|61 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Tone Petek
|align=left|Tone Petek
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|60 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Matija Prosenc
|align=left|Matija Prosenc
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marcel Stržinar
|align=left|Marcel Stržinar
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|63 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Matija Štemberger
|align=left|Matija Štemberger
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|39 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Alexei Urevc
|align=left|Alexei Urevc
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|53 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ožbe Zupan
|align=left|Ožbe Zupan
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|111 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Decker Dean
|align=left|Decker Dean
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|33 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Lucas Gasienica
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maxim Glyvka
|align=left|Maxim Glyvka
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|89 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sawyer Graves
|align=left|Sawyer Graves
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|108 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Bryce Kloc
|align=left|Bryce Kloc
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|87 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Erik Lynch
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Liam Nichols
|align=left|Liam Nichols
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|105 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SUI|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SUI|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Elias Arnold
|align=left|Elias Arnold
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|94 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sandro Hauswirth
|align=left|Sandro Hauswirth
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mauro Imhof
|align=left|Mauro Imhof
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|67 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Juri Kesseli
|align=left|Juri Kesseli
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lars Kindlimann
|align=left|Lars Kindlimann
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|28 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lean Niederberger
|align=left|Lean Niederberger
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maurin Schneider
|align=left|Maurin Schneider
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|81 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marius Sieber
|align=left|Marius Sieber
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|64 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Micha Sturm
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Noel Woodtli
|align=left|Noel Woodtli
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|<small>dsq</small> || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|TUR|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|TUR|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Alihan Aktaş
|align=left|Alihan Aktaş
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|95 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Muhammet İrfan Çintımar
|align=left|Muhammet İrfan Çintımar
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Taha Emin Delikaya
|align=left|Taha Emin Delikaya
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|101 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Aydın Eren Şimşek
|align=left|Aydın Eren Şimşek
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|110 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ITA|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ITA|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Maximilian Gartner
|align=left|Maximilian Gartner
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|78 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Martino Zambenedetti
|align=left|Martino Zambenedetti
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|Legenda
!colspan=28|Legenda
2122

edycje