FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 23:56, 26 lis 2024
, 26 lis 2024→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 326: | Linia 326: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zhu Honglin | |align=left|Zhu Honglin | ||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CRO|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Luka Filip | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||