FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 23:44, 26 lis 2024
, 26 lis 2024→Statystyki indywidualne
(→Statystyki indywidualne: Resztę dodam później) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 355: | Linia 355: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Petr Vaverka | |align=left|Petr Vaverka | ||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|EST|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Andero Kapp | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|FRA|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Matti Delaup | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Robin Delval | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Alessio Laurent | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Faustin Moureaux | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sébastien Woodbridge | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Linia 398: | Linia 420: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Szyłnikow | |align=left|Ilja Szyłnikow | ||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|NOR|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Johannes Årdal | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ole Kristian Baarset | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sander Modalen Bakken | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Pål-Håkon Bjørtomt | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Fredrik Gran | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}} | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Iver Myhre | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sigurd Myrvang | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Richard Selbekk-Hansen | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Børge Hansen Utby | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||