FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:41, 26 lis 2024
, 26 lis 2024→Statystyki indywidualne: Resztę dodam później
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Resztę dodam później) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 258: | Linia 258: | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Poland.svg|15px|Zakopane 8.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Poland.svg|15px|Zakopane 8.03]] | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Poland.svg|15px|Zakopane 9.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Poland.svg|15px|Zakopane 9.03]] | ||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|AUT|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Stephan Embacher | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Hannes Landerer | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Markus Müller | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Louis Obersteiner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Johannes Pölz | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jonas Schuster | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Julijan Smid | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Simon Steinberger | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marco Wörgötter | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Raffael Zimmermann | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|BUL|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Iwajło Dimitrow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Nikołaj Kolew | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Simeon Nikołow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Krasimir Simitczijski | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CHN|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Cui Qihang | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Lü Yixin | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ren Haoran | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Zhen Weijie | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Zheng Pengbo | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Zhou Xiaoyang | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Zhu Honglin | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CZE|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Josef Buchar | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Camillo Hauke | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Filip Křenek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Štěpán Kysel | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jan Ošmera | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|David Rygl | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Škarka | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Vojta Stolarz | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Petr Vaverka | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|JPN|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Ryūsei Ikeda | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Noriaki Kasai | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sakutarō Kobayashi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Masaki Nakamura | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Rintarō Okabe | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Seigo Sasaki | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ritsuta Sugiyama | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daimatsu Takehana | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Danijar Abajuły | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ilszat Kadyrow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniił Kalinkin | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Dawyd Kaszkarow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ilja Szyłnikow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Mateusz Gruszka | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kacper Juroszek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Maciej Kot | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jarosław Krzak | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Łukasz Łukaszczyk | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Adam Niżnik | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tomasz Pilch | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Wiktor Szozda | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kacper Tomasiak | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Maciej Wróbel | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Aleksandr Bażenow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Maksim Kołobow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kiriłł Kotik | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Nikita Łoboda | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ilja Mańkow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Michaił Nazarow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Konstantin Nikołajew | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Michaił Purtow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Sadriejew | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Roman Trofimow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Radu Borca | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Iustin Comănescu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Cezar Crețu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Cosmin Donciu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Cosmin Drecea | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Robert Săndulescu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Damian Tudor | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Žiga Balažič | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Nik Gostiša Lah | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Nik Heberle | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Timotej Jeglič | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tone Petek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Matija Prosenc | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marcel Stržinar | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Matija Štemberger | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Alexei Urevc | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ožbe Zupan | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Decker Dean | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Lucas Gasienica | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Maxim Glyvka | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sawyer Graves | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Bryce Kloc | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Erik Lynch | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Liam Nichols | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SUI|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Elias Arnold | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sandro Hauswirth | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mauro Imhof | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Juri Kesseli | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Lars Kindlimann | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Lean Niederberger | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Maurin Schneider | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marius Sieber | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Micha Sturm | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Noel Woodtli | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|TUR|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Alihan Aktaş | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Muhammet İrfan Çintımar | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Taha Emin Delikaya | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Aydın Eren Şimşek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ITA|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Maximilian Gartner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Martino Zambenedetti | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=28|Legenda | !colspan=28|Legenda | ||