Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 120: | Linia 120: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Infobox www]] | |[[Szablon:Infobox www]] | ||
|- | |||
|align=right|14. | |||
|[[Szablon:Flaga]] | |||
|} | |} | ||