Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 104: | Linia 104: | ||
|[[Szablon:Wyniki konkursu drużynowego]] | |[[Szablon:Wyniki konkursu drużynowego]] | ||
|- | |- | ||
|align=right|13. | |rowspan=8 align=right|13. | ||
|[[Szablon:Zawody infobox]] | |[[Szablon:Zawody infobox]] | ||
|- | |||
|[[Szablon:Infobox tytuł]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Infobox 2x2 dodaj]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Infobox grafika]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Infobox wiersz dodaj]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Infobox nagłówek dodaj]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Infobox projekt]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Infobox www]] | |||
|} | |} | ||