Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 101: | Linia 101: | ||
|[[Szablon:Komórka-skrót]] | |[[Szablon:Komórka-skrót]] | ||
|- | |- | ||
|align= | |align=right|12. | ||
|[[Szablon:Wyniki konkursu drużynowego]] | |[[Szablon:Wyniki konkursu drużynowego]] | ||
|- | |||
|align=right|13. | |||
|[[Szablon:Zawody infobox]] | |||
|} | |} | ||