Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 101: Linia 101:
|[[Szablon:Komórka-skrót]]
|[[Szablon:Komórka-skrót]]
|-
|-
|align=righr|12.
|align=right|12.
|[[Szablon:Wyniki konkursu drużynowego]]
|[[Szablon:Wyniki konkursu drużynowego]]
|-
|align=right|13.
|[[Szablon:Zawody infobox]]
|}
|}
2122

edycje