Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 123: | Linia 123: | ||
|align=right|14. | |align=right|14. | ||
|[[Szablon:Flaga]] | |[[Szablon:Flaga]] | ||
|- | |||
|align=right|15. | |||
|[[Szablon:Państwo dane Polska]] | |||
|} | |} | ||