Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 124: Linia 124:
|[[Szablon:Flaga]]
|[[Szablon:Flaga]]
|-
|-
|align=right|15.
|rowspan=2 align=right|15.
|[[Szablon:Państwo dane Polska]]
|[[Szablon:Państwo dane Polska]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane/opis]]
|}
|}
2122

edycje