Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024 (sj sim): Różnice pomiędzy wersjami
Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024 (sj sim) (tekst źródłowy)
Wersja z 19:47, 24 maj 2024
, 24 majabrak opisu edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1611: | Linia 1611: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
Linia 1901: | Linia 1901: | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
|59. | | rowspan="3" |59. | ||
| align="left" |{{flaga|POL}} Andrzej Stękała | | align="left" |{{flaga|POL}} Andrzej Stękała | ||
|2 | |2 | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
| | | align="left" |{{flaga|AUT}} Hannes Landerer | ||
| align="left" |{{flaga| | |2 | ||
|7 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|ITA}} Francesco Cecon | |||
|7 | |||
|6 | |||
|- | |||
|62. | |||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Sandro Hauswirth | |||
|7 | |||
|5 | |||
|- | |||
|63. | |||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Jernej Presecnik | |||
|2 | |||
|4 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |64. | |||
| align="left" |{{Flaga|CZE}} Radek Rydl | |||
|4 | |||
|3 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Klemens Joniak | |||
|3 | |||
|3 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |66. | |||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Robin Pedersen | |||
|2 | |2 | ||
|2 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli | |||
|4 | |||
|1 | |1 | ||
|- | |- | ||
| | |67. | ||
|{{flaga| | | align="left" |{{flaga|JPN}} Yuken Iwasa | ||
| | |1 | ||
| | |1 | ||
|} | |} | ||
<references /> | <references /> |