Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024 (sj sim): Różnice pomiędzy wersjami
Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024 (sj sim) (tekst źródłowy)
Wersja z 20:19, 24 maj 2024
, 24 majabrak opisu edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1620: | Linia 1620: | ||
|1. | |1. | ||
| align="left" |{{flaga|FIN}} Mico Ahonen | | align="left" |{{flaga|FIN}} Mico Ahonen | ||
| | |9 | ||
| | |393 | ||
|- bgcolor="dfdfdf" | |- bgcolor="dfdfdf" | ||
|2. | |2. | ||
| align="left" |{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari | | align="left" |{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari | ||
| | |6 | ||
| | |345 | ||
|- bgcolor="ffdf9f" | |- bgcolor="ffdf9f" | ||
|3. | |3. | ||
| align="left" |{{Flaga|AUT}} Ulrich Wohlgenannt | | align="left" |{{Flaga|AUT}} Ulrich Wohlgenannt | ||
| | |9 | ||
| | |341 | ||
|- | |- | ||
|4. | |4. | ||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Gorazd Zavrsnik | | align="left" |{{flaga|SLO}} Gorazd Zavrsnik | ||
| | |5 | ||
| | |247 | ||
|- | |- | ||
|5. | |5. | ||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Mark Hafnar | | align="left" |{{flaga|SLO}} Mark Hafnar | ||
| | |4 | ||
| | |240 | ||
|- | |- | ||
|6. | |6. | ||
| align="left" |{{flaga|JPN}} Hiroaki Watanabe | | align="left" |{{flaga|JPN}} Hiroaki Watanabe | ||
| | |7 | ||
| | |233 | ||
|- | |- | ||
|7. | |7. | ||
| align="left" |{{flaga|POL}} Paweł Wąsek | | align="left" |{{flaga|POL}} Paweł Wąsek | ||
| | |6 | ||
| | |216 | ||
|- | |- | ||
|8. | |8. | ||
Linia 1661: | Linia 1661: | ||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Isak Andreas Langmo | | align="left" |{{flaga|NOR}} Isak Andreas Langmo | ||
|5 | |5 | ||
| | |196 | ||
|- | |- | ||
|10. | |10. | ||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Pål-Håkon Bjørtomt | | align="left" |{{flaga|NOR}} Pål-Håkon Bjørtomt | ||
| | |5 | ||
| | |174 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |11. | | rowspan="2" |11. | ||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Matija Vidić | | align="left" |{{flaga|SLO}} Matija Vidić | ||
| | |9 | ||
| | |171 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Yanick Wasser | | align="left" |{{flaga|SUI}} Yanick Wasser | ||
| | |6 | ||
| | |171 | ||
|- | |- | ||
|13. | |13. | ||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Felix Trunz | | align="left" |{{flaga|SUI}} Felix Trunz | ||
|7 | |7 | ||
| | |168 | ||
|- | |- | ||
|14. | |14. | ||
Linia 1689: | Linia 1689: | ||
|15. | |15. | ||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Francisco Moerth | | align="left" |{{flaga|AUT}} Francisco Moerth | ||
| | |5 | ||
| | |132 | ||
|- | |- | ||
|16. | |16. | ||
| align="left" |{{Flaga|NOR}} Iver Olaussen | | align="left" |{{Flaga|NOR}} Iver Olaussen | ||
| | |9 | ||
| | |129 | ||
|- | |- | ||
|17. | |17. | ||
| align="left" |{{flaga|GER}} Luca Roth | | align="left" |{{flaga|GER}} Luca Roth | ||
| | |2 | ||
| | |124 | ||
|- | |- | ||
|18. | |18. | ||
| align="left" |{{flaga|POL}} Maciej Kot | | align="left" |{{flaga|POL}} Maciej Kot | ||
| | |9 | ||
| | |117 | ||
|- | |- | ||
|19. | |19. | ||
| align="left" |{{flaga|JPN}} Go Yamamoto | | align="left" |{{flaga|JPN}} Go Yamamoto | ||
| | |7 | ||
| | |114 | ||
|- | |- | ||
|20. | |20. | ||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald | | align="left" |{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald | ||
| | |4 | ||
| | |113 | ||
|- | |- | ||
|21. | |21. | ||
| align="left" |{{flaga|GER}} Constantin Schmid | | align="left" |{{flaga|GER}} Constantin Schmid | ||
|4 | |4 | ||
| | |112 | ||
|- | |- | ||
|22. | |22. | ||
| align="left" |{{flaga|JPN}} Rikuta Watanabe | | align="left" |{{flaga|JPN}} Rikuta Watanabe | ||
| | |7 | ||
| | |104 | ||
|- | |- | ||
|23. | |23. | ||
| align="left" |{{flaga|GER}} Ben Bayer | | align="left" |{{flaga|GER}} Ben Bayer | ||
| | |6 | ||
| | |103 | ||
|- | |- | ||
|24. | |24. | ||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Rok Masle | | align="left" |{{flaga|SLO}} Rok Masle | ||
| | |2 | ||
| | |100 | ||
|- | |- | ||
|25. | |25. | ||
| align="left" |{{flaga|POL}} Tymoteusz Amilkiewicz | | align="left" |{{flaga|POL}} Tymoteusz Amilkiewicz | ||
| | |7 | ||
| | |97 | ||
|- | |- | ||
|26. | |26. | ||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold | | align="left" |{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold | ||
| | |2 | ||
| | |95 | ||
|- | |- | ||
|27. | |27. | ||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Markus Müller | | align="left" |{{flaga|AUT}} Markus Müller | ||
| | |2 | ||
| | |90 | ||
|- | |- | ||
|28. | |28. | ||
| align="left" |{{flaga|GER}} Luca Geyer | | align="left" |{{flaga|GER}} Luca Geyer | ||
| | |3 | ||
| | |87 | ||
|- | |- | ||
|29. | |29. | ||
| align="left" |{{flaga|GER}} Martin Hammann | | align="left" |{{flaga|GER}} Martin Hammann | ||
| | |6 | ||
| | |80 | ||
|- | |- | ||
|30. | |30. | ||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj | | align="left" |{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj | ||
| | |9 | ||
| | |76 | ||
|- | |- | ||
|31 | |31 | ||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Clemens Aigner | | align="left" |{{flaga|AUT}} Clemens Aigner | ||
|2 | |2 | ||
| | |71 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |32. | | rowspan="2" |32. | ||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Simon Ammann | | align="left" |{{flaga|SUI}} Simon Ammann | ||
| | |6 | ||
| | |70 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|GER}} Simon Steinbeisser | | align="left" |{{flaga|GER}} Simon Steinbeisser | ||
| | |7 | ||
| | |70 | ||
|- | |- | ||
|34. | |34. | ||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Clemens Leitner | | align="left" |{{flaga|AUT}} Clemens Leitner | ||
| | |4 | ||
| | |65 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |35. | | rowspan="3" |35. | ||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Ožbe Zupan | | align="left" |{{flaga|SLO}} Ožbe Zupan | ||
|4 | |4 | ||
| | |60 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|POL}} Kacper Tomasiak | | align="left" |{{flaga|POL}} Kacper Tomasiak | ||
|6 | |6 | ||
| | |60 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Juri Kesseli | | align="left" |{{flaga|SUI}} Juri Kesseli | ||
|2 | |2 | ||
| | |60 | ||
|- | |- | ||
|38. | |38. | ||
| align="left" |{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola | | align="left" |{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola | ||
|7 | |7 | ||
| | |58 | ||
|- | |- | ||
|39. | |39. | ||
| align="left" |{{flaga|POL}} Jan Habdas | | align="left" |{{flaga|POL}} Jan Habdas | ||
|5 | |5 | ||
| | |55 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |40. | | rowspan="2" |40. | ||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Sondre Ringen | | align="left" |{{flaga|NOR}} Sondre Ringen | ||
|4 | |4 | ||
| | |53 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|POL}} Kacper Juroszek | | align="left" |{{flaga|POL}} Kacper Juroszek | ||
|4 | |4 | ||
| | |53 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |42. | | rowspan="2" |42. | ||
| align="left" |{{Flaga|FRA}} Jules Chervet | | align="left" |{{Flaga|FRA}} Jules Chervet | ||
|2 | |2 | ||
| | |52 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|JPN}} Tomofumi Naito | | align="left" |{{flaga|JPN}} Tomofumi Naito | ||
|4 | |4 | ||
| | |51 | ||
|- | |- | ||
|44. | |44. | ||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal | | align="left" |{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal | ||
|4 | |4 | ||
| | |50 | ||
|- | |- | ||
|45. | |45. | ||
| align="left" |{{flaga|USA}} Andrew Urlaub | | align="left" |{{flaga|USA}} Andrew Urlaub | ||
|4 | |4 | ||
| | |45 | ||
|- | |- | ||
|46. | |46. | ||
| align="left" |{{flaga|TUR}} Muhammed Ali Bedir | | align="left" |{{flaga|TUR}} Muhammed Ali Bedir | ||
|3 | |3 | ||
| | |42 | ||
|- | |- | ||
|47. | |47. | ||
| align="left" |{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł | | align="left" |{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł | ||
|2 | |2 | ||
| | |40 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |48. | | rowspan="2" |48. | ||
| align="left" |{{flaga|USA}} Decker Dean | | align="left" |{{flaga|USA}} Decker Dean | ||
|2 | |2 | ||
| | |39 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|GER}} Emmanuel Schmid | | align="left" |{{flaga|GER}} Emmanuel Schmid | ||
|6 | |6 | ||
| | |39 | ||
|- | |- | ||
|50. | |50. | ||
| align="left" |{{flaga|GER}} Pius Paschke | | align="left" |{{flaga|GER}} Pius Paschke | ||
|5 | |5 | ||
| | |38 | ||
|- | |- | ||
|51. | |51. | ||
| align="left" |{{flaga|GER}} Justin Lisso | | align="left" |{{flaga|GER}} Justin Lisso | ||
|4 | |4 | ||
| | |36 | ||
|- | |- | ||
|52. | |52. | ||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Marco Wörgötter | | align="left" |{{flaga|AUT}} Marco Wörgötter | ||
|3 | |3 | ||
| | |35 | ||
|- | |- | ||
|53. | |53. | ||
| align="left" |{{Flaga|FRA}} Matheo Vernier | | align="left" |{{Flaga|FRA}} Matheo Vernier | ||
|2 | |2 | ||
| | |34 | ||
|- | |- | ||
|54. | |54. | ||
| align="left" |{{flaga|USA}} Kevin Bickner | | align="left" |{{flaga|USA}} Kevin Bickner | ||
|3 | |3 | ||
| | |32 | ||
|- | |- | ||
|55. | |55. | ||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Hannes Landerer | | align="left" |{{flaga|AUT}} Hannes Landerer | ||
|3 | |3 | ||
| | |29 | ||
|- | |- | ||
|56. | |56. | ||
| align="left" |{{Flaga|KAZ}} Danił Wasiljew | | align="left" |{{Flaga|KAZ}} Danił Wasiljew | ||
|2 | |2 | ||
| | |28 | ||
|- | |- | ||
|57. | |57. | ||
| align="left" |{{flaga|GER}} Felix Hoffmann | | align="left" |{{flaga|GER}} Felix Hoffmann | ||
|3 | |3 | ||
| | |27 | ||
|- | |- | ||
|58. | |58. | ||
| align="left" |{{Flaga|FRA}} Valentin Foubert | | align="left" |{{Flaga|FRA}} Valentin Foubert | ||
|3 | |3 | ||
| | |24 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |59. | | rowspan="3" |59. | ||
| align="left" |{{flaga|POL}} Andrzej Stękała | | align="left" |{{flaga|POL}} Andrzej Stękała | ||
|2 | |2 | ||
| | |22 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Hannes Landerer | | align="left" |{{flaga|AUT}} Hannes Landerer | ||
|2 | |2 | ||
| | |22 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|ITA}} Francesco Cecon | | align="left" |{{flaga|ITA}} Francesco Cecon | ||
|7 | |7 | ||
| | |22 | ||
|- | |- | ||
|62. | |62. | ||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Sandro Hauswirth | | align="left" |{{flaga|SUI}} Sandro Hauswirth | ||
|7 | |7 | ||
| | |21 | ||
|- | |- | ||
|63. | |63. | ||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Jernej Presecnik | | align="left" |{{flaga|SLO}} Jernej Presecnik | ||
|2 | |2 | ||
| | |20 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |64. | | rowspan="2" |64. | ||
| align="left" |{{Flaga|CZE}} Radek Rydl | | align="left" |{{Flaga|CZE}} Radek Rydl | ||
|4 | |4 | ||
| | |16 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|POL}} Klemens Joniak | | align="left" |{{flaga|POL}} Klemens Joniak | ||
|3 | |3 | ||
| | |16 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |66. | | rowspan="2" |66. | ||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Robin Pedersen | | align="left" |{{flaga|NOR}} Robin Pedersen | ||
|2 | |2 | ||
| | |15 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli | | align="left" |{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli | ||
|4 | |4 | ||
| | |15 | ||
|- | |- | ||
| | |68. | ||
| align="left" |{{flaga|JPN}} Yuken Iwasa | | align="left" |{{flaga|JPN}} Yuken Iwasa | ||
|1 | |1 | ||
|14 | |||
|- | |||
|69. | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Klemens Murańka | |||
|2 | |||
|12 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |70. | |||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Adrian Thon Gundersrud | |||
|4 | |||
|7 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|USA}} Casey Larson | |||
|6 | |||
|7 | |||
|- | |||
|72. | |||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Anders Håre | |||
|8 | |||
|6 | |||
|- | |||
| rowspan="3" |73. | |||
| align="left" |{{Flaga|ROU}} Daniel-Andrei Cacina | |||
|2 | |||
|5 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Jakub Wolny | |||
|2 | |||
|5 | |||
|- | |||
| align="left" |{{Flaga|KOR}} Sun-Woong Yang | |||
|2 | |||
|5 | |||
|- | |||
| rowspan="5" |76. | |||
| align="left" |{{Flaga|EST}} Kaimar Vagul | |||
|2 | |||
|4 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Szymon Urbański | |||
|6 | |||
|4 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|USA}} Isac Nichols | |||
|6 | |||
|4 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Finn Braun | |||
|8 | |||
|4 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|ITA}} Andrea Campregher | |||
|14 | |||
|4 | |||
|- | |||
| rowspan="3" |81. | |||
| align="left" |{{Flaga|SLO}} Jan Bombek | |||
|6 | |||
|3 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Adam Niżnik | |||
|2 | |||
|3 | |||
|- | |||
| align="left" |{{Flaga|GER}} Markus Eisenbichler | |||
|4 | |||
|3 | |||
|- | |||
| rowspan="4" |84. | |||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Niklas Bachlinger | |||
|6 | |||
|2 | |||
|- | |||
| align="left" |{{Flaga|SLO}} Patrik Vitez | |||
|6 | |||
|2 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|ITA}} Alex Insam | |||
|2 | |||
|2 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|FIN}} Antti Aalto | |||
|6 | |||
|2 | |||
|- | |||
|88. | |||
| align="left" |{{Flaga|GER}} Simon Spiewok | |||
|4 | |||
|1 | |1 | ||
|} | |} | ||
<references /> | <references /> |