Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024 (sj sim): Różnice pomiędzy wersjami
Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024 (sj sim) (tekst źródłowy)
Wersja z 19:31, 24 maj 2024
, 24 majabrak opisu edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1910: | Linia 1910: | ||
|2 | |2 | ||
|1 | |1 | ||
|- | |||
| | |||
|{{flaga|AUT}} Maximilian ORTNER | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
<references /> | <references /> |