Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024 (sj sim): Różnice pomiędzy wersjami
Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024 (sj sim) (tekst źródłowy)
Wersja z 19:13, 24 maj 2024
, 24 majabrak opisu edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1608: | Linia 1608: | ||
<small>'''–'''</small> – Zawodnik niezgłoszony do konkursu | <small>'''–'''</small> – Zawodnik niezgłoszony do konkursu | ||
|} | |} | ||
== Klasyfikacje == | |||
=== Klasyfikacja idywidualna === | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
!Miejsce | |||
!Zawodnik | |||
!Występy | |||
!Punkty | |||
|- bgcolor="ffffbf" | |||
|1. | |||
| align="left" |{{flaga|FIN}} Mico Ahonen | |||
|7 | |||
|630 | |||
|- bgcolor="dfdfdf" | |||
|2. | |||
| align="left" |{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari | |||
|7 | |||
|421 | |||
|- bgcolor="ffdf9f" | |||
|3. | |||
| align="left" |{{Flaga|AUT}} Ulrich Wohlgenannt | |||
|7 | |||
|301 | |||
|- | |||
|4. | |||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Gorazd Zavrsnik | |||
|7 | |||
|292 | |||
|- | |||
|5. | |||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Mark Hafnar | |||
|7 | |||
|265 | |||
|- | |||
|6. | |||
| align="left" |{{flaga|JPN}} Hiroaki Watanabe | |||
|5 | |||
|228 | |||
|- | |||
|7. | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Paweł Wąsek | |||
|5 | |||
|204 | |||
|- | |||
|8. | |||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Killian Peier | |||
|2 | |||
|200 | |||
|- | |||
|9. | |||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Isak Andreas Langmo | |||
|5 | |||
|189 | |||
|- | |||
|10. | |||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Pål-Håkon Bjørtomt | |||
|7 | |||
|173 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |11. | |||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Matija Vidić | |||
|5 | |||
|163 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Yanick Wasser | |||
|7 | |||
|150 | |||
|- | |||
|13. | |||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Felix Trunz | |||
|7 | |||
|136 | |||
|- | |||
|14. | |||
| align="left" |{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak | |||
|2 | |||
|140 | |||
|- | |||
|15. | |||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Francisco Moerth | |||
|7 | |||
|117 | |||
|- | |||
|16. | |||
| align="left" |{{Flaga|NOR}} Iver Olaussen | |||
|5 | |||
|110 | |||
|- | |||
|17. | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Luca Roth | |||
|5 | |||
|109 | |||
|- | |||
|18. | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Maciej Kot | |||
|7 | |||
|87 | |||
|- | |||
|19. | |||
| align="left" |{{flaga|JPN}} Go Yamamoto | |||
|5 | |||
|86 | |||
|- | |||
|20. | |||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald | |||
|5 | |||
|83 | |||
|- | |||
|21. | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Constantin Schmid | |||
|4 | |||
|81 | |||
|- | |||
|22. | |||
| align="left" |{{flaga|JPN}} Rikuta Watanabe | |||
|3 | |||
|78 | |||
|- | |||
|23. | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Ben Bayer | |||
|4 | |||
|59 | |||
|- | |||
|24. | |||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Rok Masle | |||
|6 | |||
|59 | |||
|- | |||
|25. | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Tymoteusz Amilkiewicz | |||
|6 | |||
|56 | |||
|- | |||
|26. | |||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold | |||
|6 | |||
|46 | |||
|- | |||
|27. | |||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Markus Müller | |||
|4 | |||
|45 | |||
|- | |||
|28. | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Luca Geyer | |||
|6 | |||
|45 | |||
|- | |||
|29. | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Martin Hammann | |||
|3 | |||
|38 | |||
|- | |||
|30. | |||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj | |||
|2 | |||
|37 | |||
|- | |||
|31 | |||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Clemens Aigner | |||
|2 | |||
|36 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |32. | |||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Simon Ammann | |||
|3 | |||
|32 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Simon Steinbeisser | |||
|4 | |||
|31 | |||
|- | |||
|34. | |||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Clemens Leitner | |||
|5 | |||
|30 | |||
|- | |||
| rowspan="3" |35. | |||
| align="left" |{{flaga|SLO}} Ožbe Zupan | |||
|4 | |||
|26 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Kacper Tomasiak | |||
|6 | |||
|24 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|SUI}} Juri Kesseli | |||
|2 | |||
|24 | |||
|- | |||
|38. | |||
| align="left" |{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola | |||
|7 | |||
|24 | |||
|- | |||
|39. | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Jan Habdas | |||
|5 | |||
|24 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |40. | |||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Sondre Ringen | |||
|4 | |||
|22 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Kacper Juroszek | |||
|4 | |||
|16 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |42. | |||
| align="left" |{{Flaga|FRA}} Jules Chervet | |||
|2 | |||
|15 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|JPN}} Tomofumi Naito | |||
|4 | |||
|15 | |||
|- | |||
|44. | |||
| align="left" |{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal | |||
|4 | |||
|14 | |||
|- | |||
|45. | |||
| align="left" |{{flaga|USA}} Andrew Urlaub | |||
|4 | |||
|12 | |||
|- | |||
|46. | |||
| align="left" |{{flaga|TUR}} Muhammed Ali Bedir | |||
|3 | |||
|10 | |||
|- | |||
|47. | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł | |||
|2 | |||
|10 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |48. | |||
| align="left" |{{flaga|USA}} Decker Dean | |||
|2 | |||
|9 | |||
|- | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Emmanuel Schmid | |||
|6 | |||
|9 | |||
|- | |||
|50. | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Pius Paschke | |||
|5 | |||
|9 | |||
|- | |||
|51. | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Justin Lisso | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|52. | |||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Marco Wörgötter | |||
|3 | |||
|8 | |||
|- | |||
|53. | |||
| align="left" |{{Flaga|FRA}} Matheo Vernier | |||
|2 | |||
|7 | |||
|- | |||
|54. | |||
| align="left" |{{flaga|USA}} Kevin Bickner | |||
|3 | |||
|4 | |||
|- | |||
|55. | |||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Hannes Landerer | |||
|3 | |||
|4 | |||
|- | |||
|56. | |||
| align="left" |{{Flaga|KAZ}} Danił Wasiljew | |||
|2 | |||
|4 | |||
|- | |||
|57. | |||
| align="left" |{{flaga|GER}} Felix Hoffmann | |||
|3 | |||
|3 | |||
|- | |||
|58. | |||
| align="left" |{{Flaga|FRA}} Valentin Foubert | |||
|3 | |||
|2 | |||
|- | |||
|59. | |||
| align="left" |{{flaga|POL}} Andrzej Stękała | |||
|2 | |||
|2 | |||
|- | |||
| | |||
| align="left" |{{flaga|AUT}} Maximilian ORTNER | |||
|2 | |||
|1 | |||
|} | |||
<references /> |