FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 19:14, 14 gru 2024
, 14 gru 2024→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 261: | Linia 261: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Clemens Aigner | |align=left|Clemens Aigner | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|9 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Philipp Aschenwald | |align=left|Philipp Aschenwald | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niklas Bachlinger | |align=left|Niklas Bachlinger | ||
| Linia 270: | Linia 270: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Stephan Embacher | |align=left|Stephan Embacher | ||
|bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || | | |bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || | | ||
|- | |||
|align=left|André Fussenegger | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Huber | |align=left|Daniel Huber | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|10 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Hannes Landerer | |align=left|Hannes Landerer | ||
| Linia 282: | Linia 285: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Markus Müller | |align=left|Markus Müller | ||
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|6 ||74 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|6 ||74 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Louis Obersteiner | |align=left|Louis Obersteiner | ||
|bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|6 ||80 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|20 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|6 ||80 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|20 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maximilian Ortner | |align=left|Maximilian Ortner | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|17 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Johannes Pölz | |align=left|Johannes Pölz | ||
|bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|7 ||61 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|7 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|7 ||61 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|7 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Stefan Rainer | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Jonas Schuster | |align=left|Jonas Schuster | ||
| Linia 303: | Linia 309: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maximilian Steiner | |align=left|Maximilian Steiner | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|6 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Marco Wörgötter | |align=left|Marco Wörgötter | ||
| Linia 309: | Linia 315: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Raffael Zimmermann | |align=left|Raffael Zimmermann | ||
|bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|12 ||36 ||bgcolor=FFCC00|10 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|12 ||36 ||bgcolor=FFCC00|10 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|BUL|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|BUL|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Iwajło Dimitrow | |align=left|Iwajło Dimitrow | ||
|80 ||79 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |80 ||79 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nikołaj Kolew | |align=left|Nikołaj Kolew | ||
|102 ||109 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |102 ||109 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Simeon Nikołow | |align=left|Simeon Nikołow | ||
|73 ||88 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |73 ||88 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Krasimir Simitczijski | |align=left|Krasimir Simitczijski | ||
| Linia 328: | Linia 334: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Cui Qihang | |align=left|Cui Qihang | ||
|76 ||75 ||46 ||48 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |76 ||75 ||46 ||48 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lü Yixin | |align=left|Lü Yixin | ||
|113 ||114 ||67 ||56 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |113 ||114 ||67 ||56 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ren Haoran | |align=left|Ren Haoran | ||
|115 ||83 ||71 ||75 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |115 ||83 ||71 ||75 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zhen Weijie | |align=left|Zhen Weijie | ||
|bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|24 ||68 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|24 ||68 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zheng Pengbo | |align=left|Zheng Pengbo | ||
|83 ||77 ||66 ||58 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |83 ||77 ||66 ||58 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zhou Xiaoyang | |align=left|Zhou Xiaoyang | ||
|88 ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|22 ||52 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |88 ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|22 ||52 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zhu Honglin | |align=left|Zhu Honglin | ||
|74 ||71 ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |74 ||71 ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CRO|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|CRO|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Luka Filip | |align=left|Luka Filip | ||
|104 ||98 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |104 ||98 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CZE|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|CZE|sn}}</big> | ||
| Linia 419: | Linia 425: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matti Delaup | |align=left|Matti Delaup | ||
|86 ||114 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |86 ||114 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robin Delval | |align=left|Robin Delval | ||
|97 ||93 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |97 ||93 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Alessio Laurent | |align=left|Alessio Laurent | ||
|107 ||99 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |107 ||99 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Faustin Moureaux | |align=left|Faustin Moureaux | ||
| Linia 763: | Linia 769: | ||
|align=left|Damian Tudor | |align=left|Damian Tudor | ||
|59 ||49 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |59 ||49 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SVK|sn}}</big> | |||
|- | |||
|align=left|Erik Kapiaš | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jakub Karkalík | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big> | ||