Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 17:56, 9 gru 2024
, 9 gru 2024→Statystyki indywidualne: Szwajcaria, Słowenia, Włochy, Rosja, Niemcy, Kazachstan, Francja, Stany Zjednoczone, Norwegia, Ukraina, Japonia, Rumunia, Polska
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Szwajcaria, Słowenia, Włochy, Rosja, Niemcy, Kazachstan, Francja, Stany Zjednoczone, Norwegia, Ukraina, Japonia, Rumunia, Polska) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 693: | Linia 693: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Swiatosław Nazarienko | |align=left|Swiatosław Nazarienko | ||
|q ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |align=left|Siergiej Tkaczenko | ||
|– ||– ||q ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||50 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
| Linia 732: | Linia 732: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |align=left|Bendik Jakobsen Heggli | ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||– ||33 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|25 ||– ||33 ||33 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
| Linia 741: | Linia 741: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Benjamin Østvold | |align=left|Benjamin Østvold | ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robin Pedersen | |align=left|Robin Pedersen | ||
|q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sondre Ringen | |align=left|Sondre Ringen | ||
|q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | ||
| Linia 756: | Linia 756: | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big> | ||
|- | |||
|align=left|Kacper Juroszek | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Maciej Kot | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Dawid Kubacki | |align=left|Dawid Kubacki | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Andrzej Stękała | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kamil Stoch | |align=left|Kamil Stoch | ||
| Linia 765: | Linia 774: | ||
|align=left|Paweł Wąsek | |align=left|Paweł Wąsek | ||
|33 ||42 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |33 ||42 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jakub Wolny | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |align=left|Aleksander Zniszczoł | ||
| Linia 775: | Linia 787: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Mańkow | |align=left|Ilja Mańkow | ||
|44 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |44 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
| Linia 781: | Linia 793: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Trofimow | |align=left|Roman Trofimow | ||
| Linia 805: | Linia 817: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
|49 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |49 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
| Linia 820: | Linia 832: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Vidic | |align=left|Matija Vidic | ||
|q ||41 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||41 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
| Linia 834: | Linia 846: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jason Colby | |align=left|Jason Colby | ||
|– ||– ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
| Linia 840: | Linia 852: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tate Frantz | |align=left|Tate Frantz | ||
|50 ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||q ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
|– ||– ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrew Urlaub | |align=left|Andrew Urlaub | ||
| Linia 860: | Linia 872: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Juri Kesseli | |align=left|Juri Kesseli | ||
|– ||– ||49 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||49 ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Killian Peier | |align=left|Killian Peier | ||
| Linia 869: | Linia 881: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yanick Wasser | |align=left|Yanick Wasser | ||
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big> | ||
| Linia 890: | Linia 902: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrea Campregher | |align=left|Andrea Campregher | ||
|q ||39 ||41 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||39 ||41 ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Francesco Cecon | |align=left|Francesco Cecon | ||