Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:05, 9 gru 2024
, 9 gru 2024→Statystyki indywidualne
(→Statystyki indywidualne: Szwajcaria, Słowenia, Włochy, Rosja, Niemcy, Kazachstan, Francja, Stany Zjednoczone, Norwegia, Ukraina, Japonia, Rumunia, Polska) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 927: | Linia 927: | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Finland.svg|15px|Lahti 23.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Finland.svg|15px|Lahti 23.03]] | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 29.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 29.03]] | ||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Valentin Foubert | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Enzo Milesi | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ren Nikaidō | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Ilja Miziernych | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Wasiljew | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Karl Geiger | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andreas Wellinger | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Johann André Forfang | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marius Lindvik | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Michaił Nazarow | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Roman Trofimow | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Cacina | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mihnea Spulber | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Dawid Kubacki | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Piotr Żyła | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Domen Prevc | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Peter Prevc | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Erik Belshaw | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Decker Dean | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Gregor Deschwanden | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Remo Imhof | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jewhen Marusiak | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Giovanni Bresadola | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Francesco Cecon | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||