Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

→‎Statystyki indywidualne: Szwajcaria, Słowenia, Włochy, Rosja, Niemcy, Kazachstan, Francja, Stany Zjednoczone, Norwegia, Ukraina, Japonia, Rumunia, Polska
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
(→‎Statystyki indywidualne: Szwajcaria, Słowenia, Włochy, Rosja, Niemcy, Kazachstan, Francja, Stany Zjednoczone, Norwegia, Ukraina, Japonia, Rumunia, Polska)
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 693: Linia 693:
|-
|-
|align=left|Swiatosław Nazarienko
|align=left|Swiatosław Nazarienko
|q ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Siergiej Tkaczenko
|align=left|Siergiej Tkaczenko
|– ||– ||q ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||50 |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Danił Wasiljew
|align=left|Danił Wasiljew
Linia 732: Linia 732:
|-
|-
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli
|bgcolor=FFCC00|25 ||– ||33 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||– ||33 ||33 |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Robert Johansson
|align=left|Robert Johansson
Linia 741: Linia 741:
|-
|-
|align=left|Benjamin Østvold
|align=left|Benjamin Østvold
|bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Robin Pedersen
|align=left|Robin Pedersen
|q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||– ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sondre Ringen
|align=left|Sondre Ringen
|q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||– ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}}
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}}
Linia 756: Linia 756:
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big>
|-
|align=left|Kacper Juroszek
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Maciej Kot
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Dawid Kubacki
|align=left|Dawid Kubacki
|q ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Andrzej Stękała
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kamil Stoch
|align=left|Kamil Stoch
Linia 765: Linia 774:
|align=left|Paweł Wąsek
|align=left|Paweł Wąsek
|33 ||42 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|33 ||42 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Jakub Wolny
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Aleksander Zniszczoł
|align=left|Aleksander Zniszczoł
Linia 775: Linia 787:
|-
|-
|align=left|Ilja Mańkow
|align=left|Ilja Mańkow
|44 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|44 ||q ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Michaił Nazarow
|align=left|Michaił Nazarow
Linia 781: Linia 793:
|-
|-
|align=left|Danił Sadriejew
|align=left|Danił Sadriejew
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Roman Trofimow
|align=left|Roman Trofimow
Linia 805: Linia 817:
|-
|-
|align=left|Žiga Jelar
|align=left|Žiga Jelar
|49 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|49 ||q ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Anže Lanišek
|align=left|Anže Lanišek
Linia 820: Linia 832:
|-
|-
|align=left|Matija Vidic
|align=left|Matija Vidic
|q ||41 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||41 ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Timi Zajc
|align=left|Timi Zajc
Linia 834: Linia 846:
|-
|-
|align=left|Jason Colby
|align=left|Jason Colby
|– ||– ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Decker Dean
|align=left|Decker Dean
Linia 840: Linia 852:
|-
|-
|align=left|Tate Frantz
|align=left|Tate Frantz
|50 ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|50 ||q ||q ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Casey Larson
|align=left|Casey Larson
|– ||– ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Andrew Urlaub
|align=left|Andrew Urlaub
Linia 860: Linia 872:
|-
|-
|align=left|Juri Kesseli
|align=left|Juri Kesseli
|– ||– ||49 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||49 ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Killian Peier
|align=left|Killian Peier
Linia 869: Linia 881:
|-
|-
|align=left|Yanick Wasser
|align=left|Yanick Wasser
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big>
Linia 890: Linia 902:
|-
|-
|align=left|Andrea Campregher
|align=left|Andrea Campregher
|q ||39 ||41 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||39 ||41 ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Francesco Cecon
|align=left|Francesco Cecon
2122

edycje