Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:16, 8 gru 2024
, 8 gru 2024→Klasyfikacja indywidualna: 21–30
(→Kalendarz zawodów: Podium 30.11) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Klasyfikacja indywidualna: 21–30) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 921: | Linia 921: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 30 listopada 2024, po 3/30 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | {| class="wikitable white" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
| Linia 948: | Linia 948: | ||
|10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||2 ||60 | |10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||2 ||60 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck || | |11. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||3 |||58 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||2 ||48 | |12. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||2 ||48 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi || | |13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||3 ||39 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||2 ||35 | |14. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||2 ||35 | ||
| Linia 964: | Linia 964: | ||
|18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||24 | |18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||24 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=3|19. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||2 ||22 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||2 ||22 | |align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||2 ||22 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||3 ||22 | |||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{flaga|POL}} | |rowspan=2|22. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||2 ||21 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||3 ||21 | |||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga|POL}} | |24. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||1 ||20 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|25. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|25. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||1 ||14 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||3 ||14 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{flaga| | |27. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||3 ||13 | ||
|- | |- | ||
|28. ||align=left|{{flaga| | |28. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||2 ||12 | ||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||2 ||11 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |30. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|31. ||align=left|{{flaga| | |31. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||2 ||8 | ||
|- | |- | ||
|32. ||align=left|{{flaga| | |32. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||3 ||7 | ||
|- | |- | ||
|33. ||align=left|{{flaga| | |33. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||1 ||6 | ||
|- | |- | ||
|34. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||3 ||5 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |35. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||3 ||4 | ||
|- | |- | ||
|36. ||align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||2 ||1 | |36. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||2 ||3 | ||
|- | |||
|rowspan=2|37. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2 | |||
|- | |||
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||2 ||2 | |||
|- | |||
|39. ||align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||2 ||1 | |||
|} | |} | ||