Przejdź do zawartości

Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 928: Linia 928:
!Punkty
!Punkty
|-bgcolor=ffffbf
|-bgcolor=ffffbf
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||2 ||145
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||3 ||160
|-bgcolor=dfdfdf
|-bgcolor=dfdfdf
|2. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||2 ||120
|2. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||3 ||136
|-bgcolor=ffdf9f
|-bgcolor=ffdf9f
|3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||2 ||115
|3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||3 ||175
|-
|-
|4. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||2 ||106
|4. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||3 ||128
|-
|-
|5. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||2 ||96
|5. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||3 ||116
|-
|-
|6. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||2 ||89
|6. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||3 ||129
|-
|-
|7. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||2 ||82
|7. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||3 ||94
|-
|-
|8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||2 ||72
|8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||3 ||98
|-
|-
|9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||2 ||71
|9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||3 ||116
|-
|-
|10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||2 ||60
|10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||3 ||71
|-
|-
|11. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||3 |||58
|11. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||3 |||58
|-
|-
|12. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||2 ||48
|12. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||3 ||84
|-
|-
|13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||3 ||39
|13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||3 ||39
|-
|-
|14. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||2 ||35
|14. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||3 ||67
|-
|-
|15. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||2 ||31
|15. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||3 ||81
|-
|-
|16. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||2 ||26
|16. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||3 ||39
|-
|-
|17. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||2 ||25
|17. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||2 ||25
Linia 964: Linia 964:
|18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||24
|18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||24
|-
|-
|rowspan=3|19. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||2 ||22
|rowspan=3|19. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||3 ||102
|-
|-
|align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||2 ||22
|align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||3 ||122
|-
|-
|align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||3 ||22
|align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||3 ||22
|-
|-
|rowspan=2|22. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||2 ||21
|rowspan=2|22. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||3 ||35
|-
|-
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||3 ||21
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||3 ||21
|-
|-
|24. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||1 ||20
|24. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||2 ||38
|-
|25. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||1 ||32
|-
|25. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||2 ||24
|-
|-
|rowspan=2|25. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||1 ||14
|rowspan=2|25. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||1 ||14
2122

edycje