Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:22, 8 gru 2024
, 8 gru 2024→Klasyfikacja indywidualna: Na brudno
(→Klasyfikacja indywidualna: 21–30) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Klasyfikacja indywidualna: Na brudno) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 928: | Linia 928: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft || | |1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||3 ||160 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc || | |2. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||3 ||136 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik || | |3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||3 ||175 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof || | |4. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||3 ||128 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang || | |5. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||3 ||116 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc || | |6. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||3 ||129 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud || | |7. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||3 ||94 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc || | |8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||3 ||98 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek || | |9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||3 ||116 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson || | |10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||3 ||71 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||3 |||58 | |11. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||3 |||58 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl || | |12. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||3 ||84 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||3 ||39 | |13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||3 ||39 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła || | |14. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||3 ||67 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger || | |15. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||3 ||81 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho || | |16. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||3 ||39 | ||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||2 ||25 | |17. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||2 ||25 | ||
| Linia 964: | Linia 964: | ||
|18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||24 | |18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||24 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3|19. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden || | |rowspan=3|19. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||3 ||102 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger || | |align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||3 ||122 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||3 ||22 | |align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||3 ||22 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|22. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch || | |rowspan=2|22. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||3 ||35 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||3 ||21 | |align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||3 ||21 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||1 || | |24. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||2 ||38 | ||
|- | |||
|25. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||1 ||32 | |||
|- | |||
|25. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||2 ||24 | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2|25. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||1 ||14 | |rowspan=2|25. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||1 ||14 | ||