Przejdź do zawartości

Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

(→‎Kalendarz zawodów: Podium 30.11)
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 921: Linia 921:
== Klasyfikacje ==
== Klasyfikacje ==
=== Klasyfikacja indywidualna ===
=== Klasyfikacja indywidualna ===
<small>''Stan na 24 listopada 2024, po 2/30 konkursów''</small>
<small>''Stan na 30 listopada 2024, po 3/30 konkursów''</small>
{| class="wikitable white" style="text-align:center"
{| class="wikitable white" style="text-align:center"
!Miejsce
!Miejsce
Linia 948: Linia 948:
|10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||2 ||60
|10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||2 ||60
|-
|-
|11. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||2 |||50
|11. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||3 |||58
|-
|-
|12. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||2 ||48
|12. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||2 ||48
|-
|-
|13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||2 ||38
|13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||3 ||39
|-
|-
|14. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||2 ||35
|14. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||2 ||35
Linia 964: Linia 964:
|18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||24
|18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||24
|-
|-
|rowspan=2|19. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||2 ||22
|rowspan=3|19. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||2 ||22
|-
|-
|align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||2 ||22
|align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||2 ||22
|-
|-
|21. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||2 ||21
|align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||3 ||22
|-
|-
|22. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||1 ||20
|rowspan=2|22. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||2 ||21
|-
|-
|23. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||16
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||3 ||21
|-
|-
|24. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||1 ||14
|24. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||1 ||20
|-
|-
|rowspan=2|25. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||2 ||12
|rowspan=2|25. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||1 ||14
|-
|-
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||2 ||12
|align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||3 ||14
|-
|-
|27. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||2 ||11
|27. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||3 ||13
|-
|-
|28. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||2 ||9
|28. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||2 ||12
|-
|-
|rowspan=2|29. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||2 ||8
|29. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||2 ||11
|-
|-
|align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||2 ||8
|30. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||2 ||9
|-
|-
|31. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||1 ||6
|31. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||2 ||8
|-
|-
|32. ||align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||2 ||4
|32. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||3 ||7
|-
|-
|33. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||2 ||3
|33. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||1 ||6
|-
|-
|rowspan=2|34. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||2 ||2
|34. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||3 ||5
|-
|-
|align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2
|35. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||3 ||4
|-
|-
|36. ||align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||2 ||1
|36. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||2 ||3
|-
|rowspan=2|37. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2
|-
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||2 ||2
|-
|39. ||align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||2 ||1
|}
|}


2122

edycje