Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

→‎Statystyki indywidualne: Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Polska, Francja, Niemcy, Rosja, Kazachstan, Finlandia
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
(→‎Statystyki indywidualne: Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Polska, Francja, Niemcy, Rosja, Kazachstan, Finlandia)
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 640: Linia 640:
|align=left|Antti Aalto
|align=left|Antti Aalto
|q ||46 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||46 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Tomas Kuisma
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Niko Kytösaho
|align=left|Niko Kytösaho
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Jarkko Määttä
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Eetu Nousiainen
|align=left|Eetu Nousiainen
Linia 649: Linia 655:
|align=left|Vilho Palosaari
|align=left|Vilho Palosaari
|39 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|39 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Arttu Pohjola
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kasperi Valto
|align=left|Kasperi Valto
Linia 681: Linia 690:
|-
|-
|align=left|Ilja Miziernych
|align=left|Ilja Miziernych
|q ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||36 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Swiatosław Nazarienko
|align=left|Swiatosław Nazarienko
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Siergiej Tkaczenko
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Danił Wasiljew
|align=left|Danił Wasiljew
Linia 763: Linia 775:
|-
|-
|align=left|Ilja Mańkow
|align=left|Ilja Mańkow
|44 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|44 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Michaił Nazarow
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Danił Sadriejew
|align=left|Danił Sadriejew
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Roman Trofimow
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big>
Linia 777: Linia 795:
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
|-
|align=left|Lovro Kos
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Žiga Jelar
|align=left|Žiga Jelar
|49 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|49 ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Anže Lanišek
|align=left|Anže Lanišek
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Rok Oblak
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Domen Prevc
|align=left|Domen Prevc
Linia 791: Linia 815:
|-
|-
|align=left|Matija Vidic
|align=left|Matija Vidic
|q ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||41 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Timi Zajc
|align=left|Timi Zajc
Linia 808: Linia 832:
|-
|-
|align=left|Tate Frantz
|align=left|Tate Frantz
|50 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|50 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Casey Larson
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Andrew Urlaub
|align=left|Andrew Urlaub
Linia 814: Linia 841:
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big>
|-
|align=left|Simon Ammann
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Gregor Deschwanden
|align=left|Gregor Deschwanden
Linia 820: Linia 850:
|align=left|Remo Imhof
|align=left|Remo Imhof
|bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Juri Kesseli
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Killian Peier
|align=left|Killian Peier
|q ||47 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||47 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Felix Trunz
|align=left|Felix Trunz
Linia 828: Linia 861:
|-
|-
|align=left|Yanick Wasser
|align=left|Yanick Wasser
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big>
2122

edycje