Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:44, 7 gru 2024
, 7 gru 2024→Statystyki indywidualne: Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Polska, Francja, Niemcy, Rosja, Kazachstan, Finlandia
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Polska, Francja, Niemcy, Rosja, Kazachstan, Finlandia) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 640: | Linia 640: | ||
|align=left|Antti Aalto | |align=left|Antti Aalto | ||
|q ||46 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||46 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Tomas Kuisma | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jarkko Määttä | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Eetu Nousiainen | |align=left|Eetu Nousiainen | ||
| Linia 649: | Linia 655: | ||
|align=left|Vilho Palosaari | |align=left|Vilho Palosaari | ||
|39 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |39 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Arttu Pohjola | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kasperi Valto | |align=left|Kasperi Valto | ||
| Linia 681: | Linia 690: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Miziernych | |align=left|Ilja Miziernych | ||
|q ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||36 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Swiatosław Nazarienko | |align=left|Swiatosław Nazarienko | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
| Linia 763: | Linia 775: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Mańkow | |align=left|Ilja Mańkow | ||
|44 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |44 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Michaił Nazarow | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Roman Trofimow | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | ||
| Linia 777: | Linia 795: | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | ||
|- | |||
|align=left|Lovro Kos | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
|49 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |49 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Rok Oblak | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
| Linia 791: | Linia 815: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Vidic | |align=left|Matija Vidic | ||
|q ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||41 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
| Linia 808: | Linia 832: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tate Frantz | |align=left|Tate Frantz | ||
|50 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Casey Larson | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Andrew Urlaub | |align=left|Andrew Urlaub | ||
| Linia 814: | Linia 841: | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | ||
|- | |||
|align=left|Simon Ammann | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Gregor Deschwanden | |align=left|Gregor Deschwanden | ||
| Linia 820: | Linia 850: | ||
|align=left|Remo Imhof | |align=left|Remo Imhof | ||
|bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Juri Kesseli | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Killian Peier | |align=left|Killian Peier | ||
|q ||47 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||47 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Trunz | |align=left|Felix Trunz | ||
| Linia 828: | Linia 861: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yanick Wasser | |align=left|Yanick Wasser | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big> | ||