Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:35, 7 gru 2024
, 7 gru 2024→Liderzy klasyfikacji generalnej Pucharu Narodów
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1198: | Linia 1198: | ||
|{{reprezentacja|AUT|sn}} | |{{reprezentacja|AUT|sn}} | ||
|align=center|23 listopada 2024 | |align=center|23 listopada 2024 | ||
|{{Flaga|NOR}} Lillehammer | |||
|align=center|24 listopada 2024 | |||
|{{Flaga|NOR}} Lillehammer | |||
|align=center|1 | |||
|- | |||
|align=center|2. | |||
|{{reprezentacja|NOR|sn}} | |||
|align=center|24 listopada 2024 | |||
|{{Flaga|NOR}} Lillehammer | |{{Flaga|NOR}} Lillehammer | ||
| | | | ||