FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:15, 29 lis 2024
, 29 lis 2024→Klasyfikacja generalna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 859: | Linia 859: | ||
|align=left|{{Flaga|JPN}} Yukiya Satō ||4 ||15 | |align=left|{{Flaga|JPN}} Yukiya Satō ||4 ||15 | ||
|- | |- | ||
|48. ||align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|48. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Nik Heberle ||4 ||13 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3| | |align=left|{{Flaga|JPN}} Sōta Kudō ||4 ||13 | ||
|- | |||
|rowspan=3|50. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Richard Selbekk-Hansen ||6 ||11 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11 | |align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11 | ||
| Linia 867: | Linia 869: | ||
|align=left|{{Flaga|CHN}} Zhou Xiaoyang ||4 ||11 | |align=left|{{Flaga|CHN}} Zhou Xiaoyang ||4 ||11 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|53. ||align=left|{{Flaga|ROU}} Mircea Jipescu ||2 ||10 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Karl Haugen Kleppa ||4 ||10 | |align=left|{{Flaga|NOR}} Karl Haugen Kleppa ||4 ||10 | ||
|- | |- | ||
| | |55. ||align=left|{{Flaga|EST}} Andero Kapp ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|56. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Fredrik Gran ||6 ||8 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||4 ||8 | |align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||4 ||8 | ||
|- | |- | ||
| | |58. ||align=left|{{Flaga|UKR}} Mykoła Smyk ||2 ||6 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|59. ||align=left|{{Flaga|CZE}} Daniel Škarka ||6 ||5 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Børge Hansen Utby ||4 ||5 | |align=left|{{Flaga|NOR}} Børge Hansen Utby ||4 ||5 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|61. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Ryūsei Ikeda ||6 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Maksim Kołobow ||2 ||4 | |align=left|{{Flaga|RUS}} Maksim Kołobow ||2 ||4 | ||
|- | |- | ||
| | |63. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Daimatsu Takehana ||4 ||3 | ||
|- | |- | ||
| | |64. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Tomasiak ||4 ||2 | ||
|} | |} | ||
== Uwagi == | == Uwagi == | ||
<references group="!" /> | <references group="!" /> | ||