FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 859: Linia 859:
|align=left|{{Flaga|JPN}} Yukiya Satō ||4 ||15
|align=left|{{Flaga|JPN}} Yukiya Satō ||4 ||15
|-
|-
|48. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Sōta Kudō ||4 ||13
|rowspan=2|48. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Nik Heberle ||4 ||13
|-
|-
|rowspan=3|49. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Richard Selbekk-Hansen ||6 ||11
|align=left|{{Flaga|JPN}} Sōta Kudō ||4 ||13
|-
|rowspan=3|50. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Richard Selbekk-Hansen ||6 ||11
|-
|-
|align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11
|align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11
Linia 867: Linia 869:
|align=left|{{Flaga|CHN}} Zhou Xiaoyang ||4 ||11
|align=left|{{Flaga|CHN}} Zhou Xiaoyang ||4 ||11
|-
|-
|rowspan=2|52. ||align=left|{{Flaga|ROU}} Mircea Jipescu ||2 ||10
|rowspan=2|53. ||align=left|{{Flaga|ROU}} Mircea Jipescu ||2 ||10
|-
|-
|align=left|{{Flaga|NOR}} Karl Haugen Kleppa ||4 ||10
|align=left|{{Flaga|NOR}} Karl Haugen Kleppa ||4 ||10
|-
|-
|54. ||align=left|{{Flaga|EST}} Andero Kapp ||2 ||9
|55. ||align=left|{{Flaga|EST}} Andero Kapp ||2 ||9
|-
|-
|rowspan=2|55. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Fredrik Gran ||6 ||8
|rowspan=2|56. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Fredrik Gran ||6 ||8
|-
|-
|align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||4 ||8
|align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||4 ||8
|-
|-
|57. ||align=left|{{Flaga|UKR}} Mykoła Smyk ||2 ||6
|58. ||align=left|{{Flaga|UKR}} Mykoła Smyk ||2 ||6
|-
|-
|rowspan=2|58. ||align=left|{{Flaga|CZE}} Daniel Škarka ||6 ||5
|rowspan=2|59. ||align=left|{{Flaga|CZE}} Daniel Škarka ||6 ||5
|-
|-
|align=left|{{Flaga|NOR}} Børge Hansen Utby ||4 ||5
|align=left|{{Flaga|NOR}} Børge Hansen Utby ||4 ||5
|-
|-
|rowspan=2|60. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Ryūsei Ikeda ||6 ||4
|rowspan=2|61. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Ryūsei Ikeda ||6 ||4
|-
|-
|align=left|{{Flaga|RUS}} Maksim Kołobow ||2 ||4
|align=left|{{Flaga|RUS}} Maksim Kołobow ||2 ||4
|-
|-
|62. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Daimatsu Takehana ||4 ||3
|63. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Daimatsu Takehana ||4 ||3
|-
|-
|63. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Tomasiak ||4 ||2
|64. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Tomasiak ||4 ||2
|}
|}


== Uwagi ==
== Uwagi ==
<references group="!" />
<references group="!" />
2122

edycje