FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:11, 29 lis 2024
, 29 lis 2024→Klasyfikacja generalna
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 760: | Linia 760: | ||
== Klasyfikacja generalna == | == Klasyfikacja generalna == | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 21 września 2024, po 6/27 konkursów''</small> | ||
{|style="text-align:center" class="wikitable white" | {|style="text-align:center" class="wikitable white" | ||
|- | |- | ||
! Miejsce !! Zawodnik !! Występy !! Punkty | ! Miejsce !! Zawodnik !! Występy !! Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Stephan Embacher || | |1. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Stephan Embacher ||6 ||390 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{Flaga|POL}} Tomasz Pilch || | |2. ||align=left|{{Flaga|POL}} Tomasz Pilch ||6 ||355 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller || | |3. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller ||6 ||335 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Jonas Schuster || | |4. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Jonas Schuster ||6 ||197 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{Flaga| | |5. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Juroszek ||4 ||184 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{Flaga| | |6. ||align=left|{{Flaga|POL}} Andrzej Stękała ||2 ||180 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|7. ||align=left|{{Flaga|POL}} Maciej Kot ||4 ||173 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|AUT}} Marco Wörgötter ||6 ||173 | |||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{Flaga| | |9. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Hannes Landerer ||6 ||143 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{Flaga|POL}} | |10. ||align=left|{{Flaga|POL}} Mateusz Gruszka ||6 ||126 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{Flaga| | |11. ||align=left|{{Flaga|POL}} Łukasz Łukaszczyk ||6 ||125 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|12. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||2 ||116 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|POL}} Marcin Wróbel ||6 ||116 | |||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Johannes Pölz ||6 ||114 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|AUT}} | |15. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Louis Obersteiner ||6 ||108 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{Flaga| | |16. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Raffael Zimmermann ||6 ||102 | ||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{Flaga| | |17. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Tomofumi Naitō ||4 ||100 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{Flaga| | |18. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Sakutarō Kobayashi ||6 ||95 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Julijan Smid || | |19. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Julijan Smid ||6 ||91 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{Flaga| | |20. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Simon Steinberger ||6 ||78 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{Flaga| | |21. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Ole Kristian Baarset ||6 ||64 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{Flaga| | |22. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||2 ||63 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{Flaga| | |23. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Lars Kindlimann ||6 ||56 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{Flaga| | |24. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Ilja Mańkow ||2 ||54 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{Flaga|POL}} Jan Habdas ||2 ||52 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |26. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Gō Yamamoto ||4 ||47 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{Flaga| | |27. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Prosenc ||4 ||45 | ||
|- | |- | ||
|28. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Rikuta Watanabe ||4 ||41 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |29. ||align=left|{{Flaga|POL}} Adam Niżnik ||4 ||39 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |30. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Sandro Hauswirth ||4 ||37 | ||
|- | |||
|31. ||align=left|{{Flaga|POL}} Jarosław Krzak ||6 ||34 | |||
|- | |||
|32. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Isak Andreas Langmo ||4 ||32 | |||
|- | |||
|33. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Nik Gostiša Lah ||4 ||29 | |||
|- | |||
|rowspan=2|34. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Juri Kesseli ||4 ||26 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|CHN}} Zhen Weijie ||4 ||26 | |||
|- | |||
|rowspan=2|36. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Kanchi Yamane ||4 ||24 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|SUI}} Lean Niederberger ||4 ||24 | |||
|- | |||
|rowspan=2|38. ||align=left|{{Flaga|USA}} Decker Dean ||4 ||23 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|TUR}} Muhammet İrfan Çintımar ||4 ||23 | |align=left|{{Flaga|TUR}} Muhammet İrfan Çintımar ||4 ||23 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|40. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žiga Balažič ||4 ||20 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Iver Myhre ||6 ||20 | |||
|- | |- | ||
| | |42. ||align=left|{{Flaga|USA}} Jason Colby ||4 ||19 | ||
|- | |- | ||
| | |43. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Masaki Nakamura ||6 ||17 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|44. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Roman Trofimow ||2 ||16 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow ||2 ||16 | |align=left|{{Flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow ||2 ||16 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|46. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Johannes Årdal ||4 ||15 | ||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|JPN}} Yukiya Satō ||4 ||15 | |||
|- | |- | ||
| | |48. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Sōta Kudō ||4 ||13 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Richard Selbekk-Hansen || | |rowspan=3|49. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Richard Selbekk-Hansen ||6 ||11 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11 | |align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11 | ||
| Linia 849: | Linia 867: | ||
|align=left|{{Flaga|CHN}} Zhou Xiaoyang ||4 ||11 | |align=left|{{Flaga|CHN}} Zhou Xiaoyang ||4 ||11 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|52. ||align=left|{{Flaga|ROU}} Mircea Jipescu ||2 ||10 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |align=left|{{Flaga|NOR}} Karl Haugen Kleppa ||4 ||10 | ||
|- | |- | ||
| | |54. ||align=left|{{Flaga|EST}} Andero Kapp ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|55. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Fredrik Gran ||6 ||8 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||4 ||8 | |align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||4 ||8 | ||
|- | |- | ||
| | |57. ||align=left|{{Flaga|UKR}} Mykoła Smyk ||2 ||6 | ||
|align=left|{{Flaga|UKR}} Mykoła Smyk ||2 ||6 | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|58. ||align=left|{{Flaga|CZE}} Daniel Škarka ||6 ||5 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} | |align=left|{{Flaga|NOR}} Børge Hansen Utby ||4 ||5 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|60. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Ryūsei Ikeda ||6 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Maksim Kołobow ||2 ||4 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |62. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Daimatsu Takehana ||4 ||3 | ||
|- | |- | ||
| | |63. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Tomasiak ||4 ||2 | ||
|} | |} | ||
== Uwagi == | == Uwagi == | ||
<references group="!" /> | <references group="!" /> | ||