FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 702: Linia 702:
|21. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||1 ||10
|21. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||1 ||10
|-
|-
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 ||
|22. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Ole Kristian Baarset ||1 ||9
|-
|-
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 ||
|23. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Juri Kesseli ||1 ||8
|-
|-
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 ||
|24. ||align=left|{{Flaga|POL}} Marcin Wróbel ||1 ||7
|-
|-
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 ||
|25. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Sakutarō Kobayashi ||1 ||6
|-
|-
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 ||
|26. ||align=left|{{Flaga|TUR}} Muhammet İrfan Çintımar ||1 ||5
|-
|-
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 ||
|27. ||align=left|{{Flaga|CHN}} Zhen Weijie ||1 ||4
|-
|-
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 ||
|28. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Lars Kindlimann ||1 ||3
|-
|-
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 ||
|29. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Tomasiak ||1 ||2
|-
|. ||align=left|{{Flaga|}}  ||1 ||
|-
|-
|30. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Iver Myhre ||1 ||1
|}
2122

edycje