FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 10:35, 27 lis 2024
, 27 lis 2024→Klasyfikacja generalna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 655: | Linia 655: | ||
== Klasyfikacja generalna == | == Klasyfikacja generalna == | ||
<small>''Stan na 31 sierpnia 2024, po 1/27 konkursów''</small> | |||
{|style="text-align:center" class="wikitable white" | |||
|- | |||
! Miejsce !! Zawodnik !! Występy !! Punkty | |||
|-bgcolor=ffffbf | |||
|1. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller ||1 ||100 | |||
|-bgcolor=dfdfdf | |||
|2. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Stephan Embacher ||1 ||80 | |||
|-bgcolor=ffdf9f | |||
|3. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Jonas Schuster ||1 ||60 | |||
|- | |||
|4. ||align=left|{{Flaga|POL}} Tomasz Pilch ||1 ||50 | |||
|- | |||
|5. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Ilja Mańkow ||1 ||45 | |||
|- | |||
|6. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Juroszek ||1 ||40 | |||
|- | |||
|7. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||1 ||36 | |||
|- | |||
|8. ||align=left|{{Flaga|POL}} Mateusz Gruszka ||1 ||32 | |||
|- | |||
|9. ||align=left|{{Flaga|POL}} Maciej Kot ||1 ||29 | |||
|- | |||
|10. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Raffael Zimmermann ||1 ||26 | |||
|- | |||
|11. ||align=left|{{Flaga|POL}} Łukasz Łukaszczyk ||1 ||24 | |||
|- | |||
|12. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Hannes Landerer ||1 ||22 | |||
|- | |||
|13. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žiga Balažič ||1 ||20 | |||
|- | |||
|14. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||1 ||18 | |||
|- | |||
|15. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Roman Trofimow ||1 ||16 | |||
|- | |||
|16. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Louis Obersteiner ||1 ||15 | |||
|- | |||
|17. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Marco Wörgötter ||1 ||14 | |||
|- | |||
|18. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Johannes Pölz ||1 ||13 | |||
|- | |||
|19. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Julijan Smid ||1 ||12 | |||
|- | |||
|20. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Lean Niederberger ||1 ||11 | |||
|- | |||
|21. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||1 ||10 | |||
|- | |||
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 || | |||
|- | |||
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 || | |||
|- | |||
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 || | |||
|- | |||
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 || | |||
|- | |||
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 || | |||
|- | |||
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 || | |||
|- | |||
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 || | |||
|- | |||
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 || | |||
|- | |||
|. ||align=left|{{Flaga|}} ||1 || | |||
|- | |||