Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 01:17, 23 lut 2025
, 23 lutego→Klasyfikacja drużynowa
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1212: | Linia 1212: | ||
=== Klasyfikacja drużynowa === | === Klasyfikacja drużynowa === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 30 listopada 2024, po 4/36 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | {| class="wikitable white" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
| Linia 1222: | Linia 1222: | ||
!Razem | !Razem | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{reprezentacja|AUT|sn}} || | |1. ||align=left|{{reprezentacja|AUT|sn}} ||4 ||6 ||778 ||200 ||978 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{reprezentacja|GER|sn}} || | |2. ||align=left|{{reprezentacja|GER|sn}} ||4 ||6 ||464 ||160 ||624 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{reprezentacja|NOR|sn}} || | |3. ||align=left|{{reprezentacja|NOR|sn}} ||4 ||6 ||396 ||100 ||496 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{reprezentacja|POL|sn}} || | |4. ||align=left|{{reprezentacja|POL|sn}} ||4 ||5 ||141 ||120 ||261 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{reprezentacja| | |5. ||align=left|{{reprezentacja|SLO|sn}} ||4 ||4 ||139 ||10 ||149 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{reprezentacja| | |rowspan=2|6. ||align=left|{{reprezentacja|USA|sn}} ||4 ||3 ||81 ||60 ||141 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{reprezentacja|SUI|sn}} ||4 ||2 ||71 ||70 ||141 | |||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{reprezentacja|JPN|sn}} || | |8. ||align=left|{{reprezentacja|JPN|sn}} ||4 ||3 ||30 ||80 ||110 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{reprezentacja|FIN|sn}} || | |9. ||align=left|{{reprezentacja|FIN|sn}} ||4 ||3 ||18 ||50 ||68 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{reprezentacja|EST|sn}} || | |10. ||align=left|{{reprezentacja|EST|sn}} ||4 ||1 ||9 ||40 ||49 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} || | |11. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} ||4 ||1 ||2 ||30 ||32 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{reprezentacja|KAZ|sn}} || | |12. ||align=left|{{reprezentacja|KAZ|sn}} ||4 ||1 ||7 ||20 ||27 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{reprezentacja| | |13. ||align=left|{{reprezentacja|BUL|sn}} ||3 ||1 ||11 ||– ||11 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{reprezentacja|UKR|sn}} || | |14. ||align=left|{{reprezentacja|FRA|sn}} ||3 ||1 ||4 ||0 ||4 | ||
|- | |||
|15. ||align=left|{{reprezentacja|TUR|sn}} ||4 ||1 ||3 ||0 ||3 | |||
|- | |||
|16. ||align=left|{{reprezentacja|UKR|sn}} ||4 ||1 ||1 ||0 ||1 | |||
|} | |} | ||