Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 01:09, 23 lut 2025
, 23 lutego→Klasyfikacja indywidualna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1111: | Linia 1111: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 30 listopada 2024, po 3/29 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | {| class="wikitable white" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
| Linia 1118: | Linia 1118: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl || | |1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||3 ||280 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft || | |2. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||3 ||184 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga|GER}} | |3. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||3 ||166 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud || | |4. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||3 ||130 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga|GER}} | |5. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||3 ||129 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik || | |6. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||3 ||127 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||3 ||119 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |8. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||3 ||100 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga|AUT}} | |9. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||3 ||94 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga| | |10. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Ortner ||2 ||68 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga| | |11. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||3 ||62 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=3|12. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||3 ||56 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||2 ||56 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||2 ||56 | |||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||3 ||50 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |rowspan=2|16. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||3 ||48 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||3 ||48 | |||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga|USA}} | |18. ||align=left|{{flaga|USA}} Erik Belshaw ||3 ||37 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann || | |rowspan=2|19. ||align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||3 ||31 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||3 ||31 | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2|21. ||align=left|{{flaga|USA}} | |rowspan=2|21. ||align=left|{{flaga|USA}} Tate Frantz ||3 ||26 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||3 ||26 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga| | |23. ||align=left|{{flaga|AUT}} Clemens Aigner ||3 ||25 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga| | |24. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||3 ||22 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga| | |25. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||3 ||20 | ||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{flaga|USA}} Kevin Bickner ||3 ||18 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |27. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||2 ||16 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3| | |28. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||2 ||15 | ||
|- | |||
|29. ||align=left|{{flaga|FIN}} Eetu Nousiainen ||2 ||13 | |||
|- | |||
|30. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||1 ||12 | |||
|- | |||
|31. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski ||3 ||11 | |||
|- | |||
|rowspan=3|32. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro ||3 ||9 | |||
|- | |||
|align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||2 ||9 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||2 ||9 | |align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |35. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stephan Embacher ||3 ||8 | ||
|- | |||
|rowspan=3|36. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||3 ||7 | |||
|- | |||
|align=left|{{flaga|GER}} Philipp Raimund ||2 ||7 | |||
|- | |||
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||1 ||7 | |||
|- | |- | ||
| | |39. ||align=left|{{flaga|JPN}} Yukiya Satō ||1 ||5 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |rowspan=2|40. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||3 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|FRA}} Valentin Foubert ||2 ||4 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |rowspan=2|42. ||align=left|{{flaga|TUR}} Fatih Arda İpcioğlu ||3 ||3 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||3 | |||
|- | |- | ||
| | |44. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||3 ||2 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|45. ||align=left|{{flaga|FIN}} Kasperi Valto ||3 ||1 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||1 ||1 | |||
|} | |} | ||