Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 17:56, 20 lut 2025
, 20 lutego→Skocznie
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 552: | Linia 552: | ||
|} | |} | ||
== Statystyki indywidualne == | == Statystyki indywidualne == | ||
{| class="wikitable white" style="text-align: center; font-size: 90%" width="100%" | {| class="wikitable white" style="text-align: center; font-size: 90%" width="100%" | ||
| Linia 608: | Linia 607: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Tschofenig | |align=left|Daniel Tschofenig | ||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Władimir Zografski | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Linia 613: | Linia 617: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Koudelka | |align=left|Roman Koudelka | ||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Artti Aigro | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kaimar Vagul | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Linia 663: | Linia 675: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Karl Geiger | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Felix Hoffmann | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Stephan Leyhe | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Pius Paschke | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Philipp Raimund | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Adrian Tittel | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andreas Wellinger | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Johann André Forfang | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marius Lindvik | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Benjamin Østvold | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Robin Pedersen | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Linia 722: | Linia 777: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Simon Ammmann | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Gregor Deschwanden | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Killian Peier | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Yanick Wasser | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| Linia 753: | Linia 822: | ||
<small>'''-'''</small> – Zawodnik niezgłoszony do konkursu | <small>'''-'''</small> – Zawodnik niezgłoszony do konkursu | ||
|} | |} | ||
<!--- | |||
== Konkursy drużynowe == | == Konkursy drużynowe == | ||
{| class="wikitable white" style="text-align: center; font-size: 90%; width: 60%" | {| class="wikitable white" style="text-align: center; font-size: 90%; width: 60%" | ||