Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 12:58, 16 lut 2025
, 16 lutego→Skocznie
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 586: | Linia 586: | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 28.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 28.03]] | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 30.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 30.03]] | ||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Clemens Aigner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Stephan Embacher | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Michael Hayböck | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jan Hörl | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Stefan Kraft | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Maximilian Ortner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Tschofenig | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Roman Koudelka | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Antti Aalto | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Niko Kytösaho | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Eetu Nousiainen | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kasperi Valto | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Valentin Foubert | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Enzo Milesi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ari Repellin | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Naoki Nakamura | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ren Nikaidō | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Keiichi Satō | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Ilja Miziernych | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Wasiljew | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Klemens Joniak | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kamil Stoch | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Paweł Wąsek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Piotr Żyła | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Cacina | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mihnea Spulber | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Lovro Kos | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Anže Lanišek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Rok Oblak | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Domen Prevc | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Timi Zajc | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Erik Belshaw | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kevin Bickner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jason Colby | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tate Frantz | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Casey Larson | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Muhammed Ali Bedir | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jewhen Marusiak | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Giovanni Bresadola | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Alex Insam | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=30|Legenda | !colspan=30|Legenda | ||