17 630
edycji
| Linia 49: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
| [[GPT4All]] || Otwartoźródłowa aplikacja dedykowana chatowaniu z modelami językowymi, której interfejs przypomina stronę z [[ChatGPT]]. || Darmowy | | [[GPT4All]] || Otwartoźródłowa aplikacja dedykowana chatowaniu z modelami językowymi, której interfejs przypomina stronę z [[ChatGPT]]. || Darmowy | ||
|- | |||
| [[Jan]] || Przystępne, otwartoźródłowe narzędzie do pobierania modeli i rozmawiania z nimi. || Darmowy | |||
|- | |- | ||
| [[Llama.cpp]] || || Darmowy | | [[Llama.cpp]] || || Darmowy | ||