Przejdź do zawartości

AI generujące treści: Różnice pomiędzy wersjami

m
Linia 24: Linia 24:
|-
|-
| [[CleverBot]] || Czatbot, który w przeszłości robił ogromną furrorę. Obecnie może nie jest już taki imponujący, ale nadal potrafi dostarczyć rozrywki. || Pisanie po polsku daje dużo gorsze rezultaty. || Można pisać bez ograniczeń za darmo. || Można z nim flirtować. Zwłaszcza pisząc po polsku ma tendencję, by odpowiadać w zboczony sposób (Polacy nauczyli).
| [[CleverBot]] || Czatbot, który w przeszłości robił ogromną furrorę. Obecnie może nie jest już taki imponujący, ale nadal potrafi dostarczyć rozrywki. || Pisanie po polsku daje dużo gorsze rezultaty. || Można pisać bez ograniczeń za darmo. || Można z nim flirtować. Zwłaszcza pisząc po polsku ma tendencję, by odpowiadać w zboczony sposób (Polacy nauczyli).
|-
| [[DeepSeek]] || || || ||
|-
|-
| [[Dreampress.ai]] || Generator tekstu dedykowany opowiadaniom erotycznym. Niestety jakość pozostawia wiele do życzenia. Historie są raczej cringowe, a nie podniecające. [[Dzieła AI:Dreampress|Zobacz przykłady]]. || Po polsku zwraca kompletny random. || Każdy akapit kosztuje token, za darmo dostaje się ich 6. || Trudno żeby sprzeciwiał się NSFW. Ważne, by wszystkie postacie były 18+, a aktywność seksualna za obustronną zgodą.  
| [[Dreampress.ai]] || Generator tekstu dedykowany opowiadaniom erotycznym. Niestety jakość pozostawia wiele do życzenia. Historie są raczej cringowe, a nie podniecające. [[Dzieła AI:Dreampress|Zobacz przykłady]]. || Po polsku zwraca kompletny random. || Każdy akapit kosztuje token, za darmo dostaje się ich 6. || Trudno żeby sprzeciwiał się NSFW. Ważne, by wszystkie postacie były 18+, a aktywność seksualna za obustronną zgodą.  
Linia 65: Linia 67:
|-
|-
| [[Bielik AI]] || Polski, otwarty model językowy. || Nieźle radzi sobie po polsku, ale niestety robi czasem błędy. || Można bezpłatnie używać wersji online i offline. || Zwykle nie protestuje przeciw NSFW, a jeśli stawia opór, bardzo łatwo skłonić go do pisania ([[:Plik:Bielik - skoro to konieczne.png|przykład]]).
| [[Bielik AI]] || Polski, otwarty model językowy. || Nieźle radzi sobie po polsku, ale niestety robi czasem błędy. || Można bezpłatnie używać wersji online i offline. || Zwykle nie protestuje przeciw NSFW, a jeśli stawia opór, bardzo łatwo skłonić go do pisania ([[:Plik:Bielik - skoro to konieczne.png|przykład]]).
|-
| [[DeepSeek]] || || || ||
|-
|-
| [[Kosmos-1]] || Zapowiedziane multimodalne AI od Microsoftu, które poza standardowym generowaniem tekstu potrafi także rozumieć treść obrazków, rozwiązywać łamigłówki graficzne itp. || || ||   
| [[Kosmos-1]] || Zapowiedziane multimodalne AI od Microsoftu, które poza standardowym generowaniem tekstu potrafi także rozumieć treść obrazków, rozwiązywać łamigłówki graficzne itp. || || ||