Przejdź do zawartości

AI generujące treści: Różnice pomiędzy wersjami

m
Linia 49: Linia 49:
|-
|-
| [[GPT4All]] || Otwartoźródłowa aplikacja dedykowana chatowaniu z modelami językowymi, której interfejs przypomina stronę z [[ChatGPT]]. || Darmowy
| [[GPT4All]] || Otwartoźródłowa aplikacja dedykowana chatowaniu z modelami językowymi, której interfejs przypomina stronę z [[ChatGPT]]. || Darmowy
|-
| [[Jan]] || Przystępne, otwartoźródłowe narzędzie do pobierania modeli i rozmawiania z nimi. || Darmowy
|-
|-
| [[Llama.cpp]] || || Darmowy
| [[Llama.cpp]] || || Darmowy