Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 602: Linia 602:
|-
|-
|align=left|Daniel Huber
|align=left|Daniel Huber
|bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|26 ||39 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|26 ||39 ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Stefan Kraft
|align=left|Stefan Kraft
Linia 616: Linia 616:
|-
|-
|align=left|Władimir Zografski
|align=left|Władimir Zografski
|q ||34 ||39 ||43 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||34 ||39 ||43 ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Song Qiwu
|align=left|Song Qiwu
|q ||q ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big>
Linia 631: Linia 631:
|-
|-
|align=left|Artti Aigro
|align=left|Artti Aigro
|37 ||q ||– ||– ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|37 ||q ||– ||– ||44 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kevin Maltsev
|align=left|Kevin Maltsev
|q ||48 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||48 ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kaimar Vagul
|align=left|Kaimar Vagul
|q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big>
Linia 645: Linia 645:
|-
|-
|align=left|Tomas Kuisma
|align=left|Tomas Kuisma
|– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Niko Kytösaho
|align=left|Niko Kytösaho
Linia 651: Linia 651:
|-
|-
|align=left|Jarkko Määttä
|align=left|Jarkko Määttä
|– ||– ||48 ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||48 ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Eetu Nousiainen
|align=left|Eetu Nousiainen
Linia 660: Linia 660:
|-
|-
|align=left|Arttu Pohjola
|align=left|Arttu Pohjola
|– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kasperi Valto
|align=left|Kasperi Valto
|42 ||49 ||q ||44 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|42 ||49 ||q ||44 ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
Linia 696: Linia 696:
|-
|-
|align=left|Swiatosław Nazarienko
|align=left|Swiatosław Nazarienko
|q ||q ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Siergiej Tkaczenko
|align=left|Siergiej Tkaczenko
|– ||– ||q ||50 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||50 ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Danił Wasiljew
|align=left|Danił Wasiljew
Linia 707: Linia 707:
|-
|-
|align=left|Choi Heung-chul
|align=left|Choi Heung-chul
|q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big>
Linia 735: Linia 735:
|-
|-
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli
|bgcolor=FFCC00|25 ||– ||33 ||33 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||– ||33 ||33 ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Robert Johansson
|align=left|Robert Johansson
Linia 744: Linia 744:
|-
|-
|align=left|Benjamin Østvold
|align=left|Benjamin Østvold
|bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Robin Pedersen
|align=left|Robin Pedersen
|q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sondre Ringen
|align=left|Sondre Ringen
|q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||– ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}}
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}}
Linia 761: Linia 761:
|-
|-
|align=left|Kacper Juroszek
|align=left|Kacper Juroszek
|– ||– ||– ||– ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||34 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maciej Kot
|align=left|Maciej Kot
|– ||– ||– ||– ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||36 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Dawid Kubacki
|align=left|Dawid Kubacki
Linia 770: Linia 770:
|-
|-
|align=left|Andrzej Stękała
|align=left|Andrzej Stękała
|– ||– ||– ||– ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||41 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kamil Stoch
|align=left|Kamil Stoch
Linia 779: Linia 779:
|-
|-
|align=left|Jakub Wolny
|align=left|Jakub Wolny
|– ||– ||– ||– ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||37 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Aleksander Zniszczoł
|align=left|Aleksander Zniszczoł
Linia 793: Linia 793:
|-
|-
|align=left|Michaił Nazarow
|align=left|Michaił Nazarow
|– ||– ||47 ||41 ||42 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||47 ||41 ||42 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Danił Sadriejew
|align=left|Danił Sadriejew
Linia 799: Linia 799:
|-
|-
|align=left|Roman Trofimow
|align=left|Roman Trofimow
|– ||– ||50 ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||50 ||q ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Daniel Cacina
|align=left|Daniel Cacina
|q ||q ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q ||q ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mihnea Spulber
|align=left|Mihnea Spulber
|q ||q ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q ||q ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Hektor Kapustík
|align=left|Hektor Kapustík
|– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
|-
|align=left|Maksim Bartolj
|– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lovro Kos
|align=left|Lovro Kos
Linia 820: Linia 823:
|-
|-
|align=left|Žiga Jelar
|align=left|Žiga Jelar
|49 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|49 ||q ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Anže Lanišek
|align=left|Anže Lanišek
Linia 826: Linia 829:
|-
|-
|align=left|Rok Oblak
|align=left|Rok Oblak
|– ||– ||44 ||32 ||39 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||44 ||32 ||39 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Domen Prevc
|align=left|Domen Prevc
Linia 835: Linia 838:
|-
|-
|align=left|Matija Vidic
|align=left|Matija Vidic
|q ||41 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||41 ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Timi Zajc
|align=left|Timi Zajc
Linia 846: Linia 849:
|-
|-
|align=left|Kevin Bickner
|align=left|Kevin Bickner
|36 ||q ||– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|36 ||q ||– ||– ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jason Colby
|align=left|Jason Colby
|– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Decker Dean
|align=left|Decker Dean
Linia 855: Linia 858:
|-
|-
|align=left|Tate Frantz
|align=left|Tate Frantz
|50 ||q ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|50 ||q ||q ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Casey Larson
|align=left|Casey Larson
|– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Andrew Urlaub
|align=left|Andrew Urlaub
|45 ||45 ||– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|45 ||45 ||– ||– ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big>
Linia 875: Linia 878:
|-
|-
|align=left|Juri Kesseli
|align=left|Juri Kesseli
|– ||– ||49 ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||49 ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Killian Peier
|align=left|Killian Peier
Linia 884: Linia 887:
|-
|-
|align=left|Yanick Wasser
|align=left|Yanick Wasser
|q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||– ||– ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big>
Linia 905: Linia 908:
|-
|-
|align=left|Andrea Campregher
|align=left|Andrea Campregher
|q ||39 ||41 ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||39 ||41 ||q ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Francesco Cecon
|align=left|Francesco Cecon
Linia 911: Linia 914:
|-
|-
|align=left|Alex Insam
|align=left|Alex Insam
|40 ||q ||40 ||35 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|40 ||q ||40 ||35 ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|Legenda
!colspan=31|Legenda
2122

edycje