Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 20:14, 21 gru 2024
, 21 gru 2024→Konkursy drużynowe
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 944: | Linia 944: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jan Hörl | |align=left|Jan Hörl | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Stefan Kraft | |align=left|Stefan Kraft | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big> | ||
| Linia 959: | Linia 959: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Antti Aalto | |align=left|Antti Aalto | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big> | ||
| Linia 974: | Linia 974: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Valentin Foubert | |align=left|Valentin Foubert | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Enzo Milesi | |align=left|Enzo Milesi | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big> | ||
| Linia 989: | Linia 989: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |align=left|Ryōyū Kobayashi | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ren Nikaidō | |align=left|Ren Nikaidō | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big> | ||
| Linia 1004: | Linia 1004: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Miziernych | |align=left|Ilja Miziernych | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big> | ||
| Linia 1019: | Linia 1019: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Karl Geiger | |align=left|Karl Geiger | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Pius Paschke | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Andreas Wellinger | |align=left|Andreas Wellinger | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big> | ||
| Linia 1034: | Linia 1037: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Johann André Forfang | |align=left|Johann André Forfang | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Marius Lindvik | |align=left|Marius Lindvik | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big> | ||
| Linia 1047: | Linia 1053: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Ilja Mańkow | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Danił Sadriejew | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Trofimow | |align=left|Roman Trofimow | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | ||
|15 | |15 | ||
| | |– | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Linia 1064: | Linia 1076: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Cacina | |align=left|Daniel Cacina | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big> | ||
| Linia 1079: | Linia 1091: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dawid Kubacki | |align=left|Dawid Kubacki | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | ||
| Linia 1092: | Linia 1104: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Lovro Kos | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Anže Lanišek | |||
||– ||+ || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Peter Prevc | |align=left|Peter Prevc | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||– || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big> | ||
| Linia 1109: | Linia 1127: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Erik Belshaw | |align=left|Erik Belshaw | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | ||
| Linia 1124: | Linia 1142: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Gregor Deschwanden | |align=left|Gregor Deschwanden | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Remo Imhof | |align=left|Remo Imhof | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big> | ||
| Linia 1139: | Linia 1157: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |align=left|Witalij Kaliniczenko | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jewhen Marusiak | |align=left|Jewhen Marusiak | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big> | |bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big> | ||
| Linia 1154: | Linia 1172: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Giovanni Bresadola | |align=left|Giovanni Bresadola | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Francesco Cecon | |align=left|Francesco Cecon | ||
||+ || || || || || || | ||+ ||+ || || || || || | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||