Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 20:01, 21 gru 2024
, 21 gru 2024→Statystyki indywidualne
(→Uwagi) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 602: | Linia 602: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Huber | |align=left|Daniel Huber | ||
|bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|26 ||39 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|26 ||39 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Stefan Kraft | |align=left|Stefan Kraft | ||
| Linia 616: | Linia 616: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Władimir Zografski | |align=left|Władimir Zografski | ||
|q ||34 ||39 ||43 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||34 ||39 ||43 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Song Qiwu | |align=left|Song Qiwu | ||
|q ||q ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big> | ||
| Linia 631: | Linia 631: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Artti Aigro | |align=left|Artti Aigro | ||
|37 ||q ||– ||– ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |37 ||q ||– ||– ||44 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Maltsev | |align=left|Kevin Maltsev | ||
|q ||48 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||48 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kaimar Vagul | |align=left|Kaimar Vagul | ||
|q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big> | ||
| Linia 645: | Linia 645: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tomas Kuisma | |align=left|Tomas Kuisma | ||
|– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
| Linia 651: | Linia 651: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jarkko Määttä | |align=left|Jarkko Määttä | ||
|– ||– ||48 ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||48 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eetu Nousiainen | |align=left|Eetu Nousiainen | ||
| Linia 660: | Linia 660: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Arttu Pohjola | |align=left|Arttu Pohjola | ||
|– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kasperi Valto | |align=left|Kasperi Valto | ||
|42 ||49 ||q ||44 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |42 ||49 ||q ||44 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big> | ||
| Linia 696: | Linia 696: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Swiatosław Nazarienko | |align=left|Swiatosław Nazarienko | ||
|q ||q ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |align=left|Siergiej Tkaczenko | ||
|– ||– ||q ||50 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||50 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
| Linia 707: | Linia 707: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Choi Heung-chul | |align=left|Choi Heung-chul | ||
|q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big> | ||
| Linia 735: | Linia 735: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |align=left|Bendik Jakobsen Heggli | ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||– ||33 ||33 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|25 ||– ||33 ||33 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
| Linia 744: | Linia 744: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Benjamin Østvold | |align=left|Benjamin Østvold | ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robin Pedersen | |align=left|Robin Pedersen | ||
|q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sondre Ringen | |align=left|Sondre Ringen | ||
|q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | ||
| Linia 761: | Linia 761: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kacper Juroszek | |align=left|Kacper Juroszek | ||
|– ||– ||– ||– ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||34 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maciej Kot | |align=left|Maciej Kot | ||
|– ||– ||– ||– ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||36 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dawid Kubacki | |align=left|Dawid Kubacki | ||
| Linia 770: | Linia 770: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrzej Stękała | |align=left|Andrzej Stękała | ||
|– ||– ||– ||– ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||41 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kamil Stoch | |align=left|Kamil Stoch | ||
| Linia 779: | Linia 779: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jakub Wolny | |align=left|Jakub Wolny | ||
|– ||– ||– ||– ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||37 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |align=left|Aleksander Zniszczoł | ||
| Linia 793: | Linia 793: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
|– ||– ||47 ||41 ||42 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||47 ||41 ||42 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
| Linia 799: | Linia 799: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Trofimow | |align=left|Roman Trofimow | ||
|– ||– ||50 ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||50 ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Cacina | |align=left|Daniel Cacina | ||
|q ||q ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
|q ||q ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Hektor Kapustík | |align=left|Hektor Kapustík | ||
|– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | ||
|- | |||
|align=left|Maksim Bartolj | |||
|– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Lovro Kos | |align=left|Lovro Kos | ||
| Linia 820: | Linia 823: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
|49 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |49 ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
| Linia 826: | Linia 829: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Oblak | |align=left|Rok Oblak | ||
|– ||– ||44 ||32 ||39 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||44 ||32 ||39 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
| Linia 835: | Linia 838: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Vidic | |align=left|Matija Vidic | ||
|q ||41 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||41 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
| Linia 846: | Linia 849: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Bickner | |align=left|Kevin Bickner | ||
|36 ||q ||– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |36 ||q ||– ||– ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jason Colby | |align=left|Jason Colby | ||
|– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
| Linia 855: | Linia 858: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tate Frantz | |align=left|Tate Frantz | ||
|50 ||q ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||q ||q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
|– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrew Urlaub | |align=left|Andrew Urlaub | ||
|45 ||45 ||– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |45 ||45 ||– ||– ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | ||
| Linia 875: | Linia 878: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Juri Kesseli | |align=left|Juri Kesseli | ||
|– ||– ||49 ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||49 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Killian Peier | |align=left|Killian Peier | ||
| Linia 884: | Linia 887: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yanick Wasser | |align=left|Yanick Wasser | ||
|q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big> | ||
| Linia 905: | Linia 908: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrea Campregher | |align=left|Andrea Campregher | ||
|q ||39 ||41 ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||39 ||41 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Francesco Cecon | |align=left|Francesco Cecon | ||
| Linia 911: | Linia 914: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Alex Insam | |align=left|Alex Insam | ||
|40 ||q ||40 ||35 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |40 ||q ||40 ||35 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|Legenda | !colspan=31|Legenda | ||