Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu) (tekst źródłowy)
Wersja z 14:15, 31 maj 2024
, 31 majabrak opisu edycji
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 111: | Linia 111: | ||
|{{Flaga|NOR}} Magnar Andersen | |{{Flaga|NOR}} Magnar Andersen | ||
|{{Flaga|AUT}} Harry Spartiiterasmann | |{{Flaga|AUT}} Harry Spartiiterasmann | ||
|- | |||
|align=right|7. | |||
|31 maja 2024 | |||
|rowspan=2|{{Flaga|KOR}} Pyoengchang | |||
|align=center|Classic HS142 | |||
|align=center|– | |||
|{{Flaga|SWE}} '''Tim Järnefelt''' | |||
|{{Flaga|NOR}} '''Ketil Hermansen''' | |||
|{{Flaga|SWE}} '''Leif Fridén''' | |||
|{{Flaga|SWE}} Tim Järnefelt | |||
|{{Flaga|NOR}} Ørjan Jenssen | |||
|{{Flaga|SLO}} Ambrož Grbić | |||
|- | |||
|align=right|8. | |||
|31 maja 2024 | |||
|align=center|Sprint HS142 | |||
|align=center|– | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
== Przypisy == | == Przypisy == | ||
=== Uwagi === | === Uwagi === | ||
<references group="lower-alpha"/> | <references group="lower-alpha"/> |