Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu) (tekst źródłowy)
Wersja z 21:10, 30 maj 2024
, 30 majabrak opisu edycji
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 47: | Linia 47: | ||
|rowspan=2|{{Flaga|FIN}} Kuusamo / Kontiolahti | |rowspan=2|{{Flaga|FIN}} Kuusamo / Kontiolahti | ||
|align=center|Classic HS142 | |align=center|Classic HS142 | ||
|align=center|<ref group="lower-alpha">Część biegowa została rozegrana 4 | |align=center|<ref group="lower-alpha">Część biegowa została rozegrana 4 kwietnia.</ref> | ||
|{{Flaga|NOR}} '''Ketil Hermansen''' | |{{Flaga|NOR}} '''Ketil Hermansen''' | ||
|{{Flaga|NOR}} '''Kai Amundsen''' | |{{Flaga|NOR}} '''Kai Amundsen''' | ||
Linia 88: | Linia 88: | ||
|{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | |{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | ||
|{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | |{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | ||
|- | |||
|align=right|5. | |||
|23 maja 2024 | |||
|rowspan=2|{{Flaga|CZE}} Liberec / Nové Město na Moravě | |||
|align=center|Classic HS136 | |||
|align=center|<ref group="lower-alpha">Część biegowa została rozegrana 24 maja.</ref> | |||
|{{Flaga|SLO}} '''Matjaž Bauer''' | |||
|{{Flaga|NOR}} '''Ketil Hermansen''' | |||
|{{Flaga|NOR}} '''Bernt Abramsen''' | |||
|{{Flaga|NOR}} Ketil Hermansen | |||
|{{Flaga|NOR}} Magnar Andersen | |||
|{{Flaga|NOR}} Magnar Andersen<br>{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | |||
|- | |||
|align=right|6. | |||
|30 maja 2024 | |||
|align=center|Sprint HS136 | |||
|align=center|– | |||
|{{Flaga|NOR}} '''Ketil Hermansen''' | |||
|{{Flaga|SLO}} '''Matjaž Bauer''' | |||
|{{Flaga|SWE}} '''Leif Fridén''' | |||
|{{Flaga|NOR}} Ketil Hermansen | |||
|{{Flaga|NOR}} Magnar Andersen | |||
|{{Flaga|AUT}} Harry Spartiiterasmann | |||
|} | |} | ||
== Przypisy == | == Przypisy == | ||
=== Uwagi === | === Uwagi === | ||
<references group="lower-alpha"/> | <references group="lower-alpha"/> |