Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 23:03, 7 sty 2024
, 7 stycznia→Konkursy drużynowe: Skład Rosji, Ukrainy i Słowenii
(→Statystyki indywidualne: Skład Stanów Zjednoczonych, Rosji, Ukrainy, Czechów, Szwajcarii, Słowenii i Kazachstanu) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Rosji, Ukrainy i Słowenii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1071: | Linia 1071: | ||
|13 | |13 | ||
|12 | |12 | ||
| | |– | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 1077: | Linia 1077: | ||
|- | |- | ||
|align=left|František Holík | |align=left|František Holík | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Benedikt Holub | |align=left|Benedikt Holub | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Koudelka | |align=left|Roman Koudelka | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Radek Rýdl | |align=left|Radek Rýdl | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1231: | Linia 1231: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksandr Bażenow | |align=left|Aleksandr Bażenow | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||+ || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kiriłł Kotik | |align=left|Kiriłł Kotik | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||+ || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1271: | Linia 1271: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Peter Prevc | |align=left|Peter Prevc | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||+ || || || | ||
|- | |||
|align=left|Matija Vidic | |||
||– ||– ||+ || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1325: | Linia 1328: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |align=left|Witalij Kaliniczenko | ||
||+ ||– || || || || | ||+ ||– ||+ || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jewhen Marusiak | |align=left|Jewhen Marusiak | ||
||+ ||– || || || || | ||+ ||– ||+ || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> |